İşte KRAL ın " O " Anı

Bu konuyu okuyanlar

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
37cf671e2b.jpg

Rekoru Kırdığı Gol

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Türk Futbol tarihinin en çok konuşulan, en mütevazi, en KRAL gölcüsü. (Dün akşam bu golden sonra, Seven Hill gömleğim telef oldu) :)

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
Ona boşa KRAL demiyorlar...
Tebrikler Kral....
eminim bu adama inek şaban yakıştırmaları yapanlar çok utanıyorlar çokkkk .....

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
seçiL dedi ki:
Ona boşa KRAL demiyorlar...
Tebrikler Kral....
eminim bu adama inek şaban yakıştırmaları yapanlar çok utanıyorlar çokkkk .....
Torino lu Şaban da diyorlardı :D büyük futbolcu ama artık bırakması gerekiyor

seciL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
102
O başımızın tacıdır.Her nekadarda ona torinolu şaban deselerde onu diyenler sevmeyen ve toptan anlmayanlardır...

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Şaban" diyenler bence çekemeyenler.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Resimde dikkat çekilmek istenen gol değil ki! :)
Dikkatli bakın. Ben de Hakan Şükür'ü bir futbolcu olarak sevmeyenlerdenim. (Şahsen iyi bir insandır, ancak futbolcu olarak beğenmiyorum.) Yine de böyle şakaları yersiz buluyorum.

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elmacik dedi ki:
Dikkatli bakın. Ben de Hakan Şükür'ü bir futbolcu olarak sevmeyenlerdenim. (Şahsen iyi bir insandır, ancak futbolcu olarak beğenmiyorum.) Yine de böyle şakaları yersiz buluyorum.
hehe kesinlikle haklısın bi tek biz fark ettik sanırım ^^

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Son birkaç yıldır çimleri yok yere ezen futbolcu; rekoru da kırdığına göre bırakabilir artık (umarım).

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Son birkaç yıldır çimleri yok yere ezen futbolcu; rekoru da kırdığına göre bırakabilir artık (umarım).

ahmetweli dedi ki:
Kral da oldun bırak futboluda yönetime geç

H.Şükür Futbolu Bu Sene Bırakacağı İle İlgili Açıklama Yaptı Diye Biliyorum

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Elmacik dedi ki:

Ümit Karan! hakan abin o senin! terbiyesiz :* :p

konuya yorum yapacak olursam; Hakan Şükür'ü kutluyorum ve onu destekleyenlerdenim. baya bi uğraşılsa da kendisiyle, herşeye rağmen olan bitene göğüs germiştir. ;) O, bir çok kişi için ağzıyla kuş tutsa yaranamayacağı kişi... böyle rekorlarla ağızları kapanır umarım!..

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
patrick dedi ki:
Elmacik dedi ki:

Ümit Karan! hakan abin o senin! terbiyesiz :* :p

konuya yorum yapacak olursam; Hakan Şükür'ü kutluyorum ve onu destekleyenlerdenim. baya bi uğraşılsa da kendisiyle, herşeye rağmen olan bitene göğüs germiştir. ;) O, bir çok kişi için ağzıyla kuş tutsa yaranamayacağı kişi... böyle rekorlarla ağızları kapanır umarım!..

Resimin aynısı Galatasaray.org (Resmi Site) da var. Nasıl anlanılması gerektigini bir daha düşünün bence :)

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bence hiç bırakmasına gerek yok..takımda en çpk koşan mucadele eden adam HAKAN ŞÜKÜR...gazelecilerin...milletin...söylenenlerin kurbanı oldu...adamı bi rahat bırakmadılar..asıl şaban kendileri bence :) bakmayın güldüğüme..yazık adama yaa..ASLANIM HAKAN

[move][sup] >> >> >> [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Gerçekleri tarih yazar tarihi de [/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]GALATASARAY ;D[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][sub][sub][/sub][/sub][/sup][move][/move][/move]

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
"Topu uzaklaştıran isim Hakan Şükür.."
Bu sesi kaç defa duyduğunuzu bi' anımsayın. Yaşına rağmen kondisyonu hala daha çok sağlam, Sabri'den Ayhan 'dan sonra, en çok koşan isim. Geçen sezon toplamda attığı gol sayısı 4, sezon başlayalı sadece 4 hafta olmasına karşın, gol sayısı 3. Casio De Souress diye bi' sihirbazımız var biliyorsun, geçtiğimiz haftalar beni yalanlasada, ben çok iyi işler yapacaklarına inanıyorum. İzleyelim görelim abiler, bırakalım da Türk Futbol tarihinin en iyi golcüsü, sezon bitimine kadar Galatasaray SK için oynasın, yapacağımız en büyük hatanın adı da bu olsun.

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Jerusalem dedi ki:
"Topu uzaklaştıran isim Hakan Şükür.."
Bu sesi kaç defa duyduğunuzu bi' anımsayın. Yaşına rağmen kondisyonu hala daha çok sağlam, Sabri'den Ayhan 'dan sonra, en çok koşan isim. Geçen sezon toplamda attığı gol sayısı 4, sezon başlayalı sadece 4 hafta olmasına karşın, gol sayısı 3. Casio De Souress diye bi' sihirbazımız var biliyorsun, geçtiğimiz haftalar beni yalanlasada, ben çok iyi işler yapacaklarına inanıyorum. İzleyelim görelim abiler, bırakalım da Türk Futbol tarihinin en iyi golcüsü, sezon bitimine kadar Galatasaray SK için oynasın, yapacağımız en büyük hatanın adı da bu olsun.
+75264891

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
hakan şükür kendisine asist yapacak birisini buldu ve onunla bu sene böyle giderse daha cok gol atar

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
RuNaL dedi ki:
hakan şükür kendisine asist yapacak birisini buldu ve onunla bu sene böyle giderse daha cok gol atar
Lincooooooln...Hagiden sonra türkiye liginde izlerken zevk aldığım tek kişi !!!

Fati[H]eaT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bencede Lincoln-Hakan Şükür iyi işler yapacak

uyusukpasa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Berkin Bozdoğan dedi ki:
şükürler olsunnnn...artık bırakır herhalde..
özleyecez seni torinolu :):)

Son mesajlar