İşte Galatasaray'ın 2012-2013 sezonu formaları!

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
delikanlı adam sözünü tutar kardeşim...

Yok dostum iş pahalıya gidiyor [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] ile [MENTION=263242]oxelara[/MENTION]'ya var ama sana yok dostum ama feneriumdan forma çalabilirsem ilk sana getiririm:mrgreen:

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
gs o kadar çok Trabzon topçusu aldı ki
renkleri arasına bordoyu eklemiş, gelenler yabancılık çekmesin...
o bordo değil, kırmızının açık ve koyu tonu... kırmızı ile bordoyu ayırt edemiyorsanız size söyleyecek sözüm yok zaten.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
adamın kralısın kralı abimmmmmmmmmmm benim abimmm o sadece benim abimmm:):):)
Abi medıum olsun zayıfladım seni görmeye görmeye:):)

ya bu fenerliler nie bu kadar cimri @angel75??? @erjan abimmm hariç o adamın kralı kralı (beyaz çok tatlı duruyormuş abi kızlar öle dediler:):):) )

Yuh fiyata bak daha çok çabalaman gerekecek :D :D

parçalı ve kırmızı parçalının fiyatı 119 lira beyaz forma belli değil arkadaşlar

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kırmızı formanın ince ince çizgileri olmasa çok güzel olacakmış beyazın ise yukarıdan aşağı inen çizginin reklam logosunun altında ki kısmı olmasa daha iyi olurmuş armaya kadar gelmesi daha şık dururdu parçalıyı her sene görücez gibi zaten parçalı formaya daha ne yapılabilir ki anca bu olur :)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
kırmızı formanın ince ince çizgileri olmasa çok güzel olacakmış beyazın ise yukarıdan aşağı inen çizginin reklam logosunun altında ki kısmı olmasa daha iyi olurmuş armaya kadar gelmesi daha şık dururdu parçalıyı her sene görücez gibi zaten parçalı formaya daha ne yapılabilir ki anca bu olur :)
bence de çizgisiz daha iyiymiş. :)

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
beyaz forma bir kulübün formasına çok benziyor, yazılar, logolar hep taklit edilmiş, taklitçi galatasaray :D

gs2presentation.png

IAHC14pKRRw.jpg

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
beyaz forma bir kulübün formasına çok benziyor, yazılar, logolar hep taklit edilmiş, taklitçi galatasaray :D

gs2presentation.png

IAHC14pKRRw.jpg
çekememezliğin bu kadarı. :D büyük kulüp olmak böyle birşey işte. rakiplerin tüm dünyayı arayıp tarayıp sana karşı koz bulmaya çalışıyor. yazık vallahi. :D