İşte FIFA 2012!..

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
İşte FIFA 2012!..

Merakla beklenen futbol oyunu FIFA 2012'in en son vidoesu kısa süre önce yayınlandı. İşte futbol severlerin merak ettiği oyun ve oyunculara sundukları.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Merakla beklenen futbol oyunu FIFA 2012'in en son vidoesu kısa süre önce yayınlandı. İşte futbol severlerin merak ettiği oyun ve oyunculara sundukları.

İki gün olmuş...

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
olmamış grafikler hareketler hala kütük gibi ea bıraksın artık bu işi bence pesle başedemezler artık

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
olmamış grafikler hareketler hala kütük gibi ea bıraksın artık bu işi bence pesle başedemezler artık

Sanki EA Sports bu işleri KONAMI'den almış gibi :)

İlk başlattıysa bu oyunu lider o :)

Ben PES sevmiyorum oynanışı çok saçma. Ve bir konsol oyunu PC'de oynanmıyor. Ama FIFA :) Off her türlü gideri var :)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Sanki EA Sports bu işleri KONAMI'den almış gibi :)

İlk başlattıysa bu oyunu lider o :)

Ben PES sevmiyorum oynanışı çok saçma. Ve bir konsol oyunu PC'de oynanmıyor. Ama FIFA :) Off her türlü gideri var :)

Hocam sen FIFA'yı PC de oynayabiliyor musun ya? Bir çalım atmak için 5-6 parmağımı kullanmak zorunda kaldım o ne ya? W ile şut vurulur mu?

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hocam sen FIFA'yı PC de oynayabiliyor musun ya? Bir çalım atmak için 5-6 parmağımı kullanmak zorunda kaldım o ne ya? W ile şut vurulur mu?

Ben FIFA'ya alışığım 99'dan beri :) Hala 2000-2001 FIFA CD'lerim duruyor :) Bir ara vaktim olursa yükleyip oynuycam :) PES'ten iyidir :D :p

fakcakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hiç kimse çıkıpta bunlar oyun içi oynanış videosumu die sormuyor?yav normal oyunu ilk açtığınızda gelen video tipi görüntüler bunlar...

NOT: eskiden tuşları sabitti pc de fifanın ..sonradan tuş ekleyip yerleri değişince pc de gerçekten oynanmaz oldu fifa serisi..bende xbox 360 kullanıcısı olarak fifayı konsolda tercih edenlerdenim...

ayrıca her sene fifa oyunu görmektende midemiz bulandı...millet almasada görseler günlerini ..ben hala fifa world cup 2010 la idare ediyorum xboxumda

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Ben FIFA'ya alışığım 99'dan beri :) Hala 2000-2001 FIFA CD'lerim duruyor :) Bir ara vaktim olursa yükleyip oynuycam :) PES'ten iyidir :D :p

Bende Fifa 98 oynadığımı falan hatırlarım ama tuşlar böyle değildi yahu. Çalım atamıyorum konsol olmadığı için gidiyorum gidiyorum çarpıyorum adamlara :)

kuntakinte

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bende oynamaya başlıycam bunları bu gidişle :D çok güzel gözüküyo =)

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Klavyeyi ayarlamak çok mu zor? :D

Benim alıştığım klavye sistemi şöyle

W ara pas
E koşma
A orta
S pas
D şut

Fifa 11 i deneyeyim dedim W ve D ile şut vuruluyor anlayamadım gitti kurcaladım biraz ayarladım bireyler ama bu sefer adam geçemiyorum defansla birebir kalınca adamlara çarpıp çarpıp duruyorum :D

20 lira gibi bişey analoglu kollar:)
Sadece fifa oynuyorsan uzun bi süre idare eder seni

PES 12 yi bekliyorum. PES'i yıllardır klavyeden oynarım konsolda iyi oynayamıyorum ben playstation da da ona keza.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Benim alıştığım klavye sistemi şöyle

W ara pas
E koşma
A orta
S pas
D şut

Fifa 11 i deneyeyim dedim W ve D ile şut vuruluyor anlayamadım gitti kurcaladım biraz ayarladım bireyler ama bu sefer adam geçemiyorum defansla birebir kalınca adamlara çarpıp çarpıp duruyorum :D

PES 12 yi bekliyorum. PES'i yıllardır klavyeden oynarım konsolda iyi oynayamıyorum ben playstation da da ona keza.
Çok ilginç aynı ayarlar bende de var ama D ile şutumu atıyorum. :D Ama sen nereye göre ayarladın nereden yardım aldın birde o var. Çoğu kişi yanlış alıntı koyuyor sitelere.

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Çok ilginç aynı ayarlar bende de var ama D ile şutumu atıyorum. :D Ama sen nereye göre ayarladın nereden yardım aldın birde o var. Çoğu kişi yanlış alıntı koyuyor sitelere.

Daha doğrusu millet PES'ten geçtiği için bi anda hoop PES le FIFA yı mixleyip öyle oynuyorlar :D Ama sonra :) FIFA suçlu çıkıyor bu işten :D

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ps3'te akarım bununla sabahlara kadar. Almayı düşünüyorum bu senede

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
[MENTION=26151]OnLT[/MENTION]
A=S X=A LT=Z B=D LB=Q RT=E Y=W RB=E Bu tuşların böyle olup olmadığını kontrol et istersen. :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149

Oyunu ilk yüklediğimde karışıktı tuşlar düzenlemiş halim o :)

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kol var yine kötü oyun sevmiyoz zorla mı :D

fizikci

Doçent
Reaksiyon puanı
12
mütiş ben cok koyu yılların pescisiydim ama taaki arkadasım bana konsolda fifa 11 cdsi getirene kadar bu zamana kadar hic bisey oynamamısım inanın adamların yorgunlugu hisediyorum ben terliyorum okadar ... ve fifa kendini cok gelistirdi bir tutamam biri ea games adamlar saglam mühendislerle calsıyor anlasılan

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
pes futbol oyunu mu?bence soccer vardı ya segada ona benziyor.Oyun disiplini,taktik uygulanması ve şutları söylemiyorum bile saçma ötesi.pesi gerçekcilikden ziyade sadece oyun oynamak isteyen oynasın,fıfanın yanına yaklaşamaz

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar fifa gibi bir oyunu klavyeyle oynayıp sonra olmamış demek çok komik oluyor pes bile klavyeyle oynanmaz ya neyse. Niye bile diyorum? çünkü fifada sadece şut tuşuna basmakla olay bitmiyor plase vuruş sert vuruş (peste böyle birşey yok hiçbir zamanda olmadı) tuşları var bide bunları topun dibine girme tuşuyla kombine edebiliyorsunuz. Ama siz kontrol ayarlarını ASISTED bırakıp MANUAL yapmassanız plase ve sert şut vs kombinasyonlara girmesseniz tabiki her vurduğunuz top aynı yere gider ben kalenin her yerine topu bırakıyorum. Yani pesle fifa'yı kıyaslamayın gerçekten komik oluyor pes baş yapımcısı SEA BASS kim olduğunu bilen bilir bilemyen zaten pesçi değildir bass bile fifa daha iyi biz takip ediyoruz diyor, satış rekorları kırıp pesi 4'e katlıyor siz hala pes akar bilmem ne yapar :D tamam seviyorum pes oynuyorum deyin oldu bitti herkes fifa oynayamaz, çözemediği için keyifte alamaz. Bide adamlar kütük diyen birini gördüm.. fifa oynamayı bırak fifayı açtınmı sen? sonra bide pesi aç:D

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pes diyen arkadaşlar var o pes dediğiniz oyunu türkiye dışında oyun diye sayan yok adam pes deki grafikleri görünce atarideki yıllarına gidiyor fifa 11 en çok satan oyun olmuştu fifa 12 ile bu çıtayı dahada yükseltecek gibi

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
fizikci beni bu kadar övdügün icin sana sükranlarimi sunarim.bir ea video designer elamani olarak sizlere en iyisni sunmaya gayretler icindeyiz. sizin yüzünüz güldügünde bizim kiside gülüyor...

ama her sene yine fifa pes tartismasina yol aldi basini gidiyor.

bir insan elestirmeye hakki vardir ama bir insan bu oyun diger oyunun üstünlügüyle kiyaslandiramaz.demo version lar zaten bunun icin var.almadan önce bir deneyim sunuyor begenmiyorsan almasin.
ama bu tür tartismalardan ben de biktim artik.sahsen benim evde hem pes de hem fifa da oynanir.ama ben sahsim adima fifa oynamayi daha cok tercih ediyorum.

ama dünya capinda ise fifa daha cok oyun satmisdir.bu nedenle fifa en cok tercih edilen futbol oyunu unvanini sahiptir...bu apacik ortada dir...

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=132403]speedy[/MENTION] cevabın bana ve OnLT gider :)