İstartsurf gibi zararalı yazılımları kaldırıyorum yeniden geliyor

qasdwasd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba istartsurf gibi zararalı yazılımları kaldırıyorum yeniden geliyorlar virüs programlarıyla kaldırıyorum program ekle ve kaldırdan hepsini kaldırıyrum faka biligisarı yeniden açınca bi süre sonra tekrar geliyorlar yardım edin

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
ESET Smart Security 8 kur ve gelişmiş ayarlara gir bu ayarları yap.

MnqL9wx.png

Tarat zararlı yazılımları temizle.

Ardından AdwCleaner indir reklam yazılımlarından da kurtul tamamdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba istartsurf gibi zararalı yazılımları kaldırıyorum yeniden geliyorlar virüs programlarıyla kaldırıyorum program ekle ve kaldırdan hepsini kaldırıyrum faka biligisarı yeniden açınca bi süre sonra tekrar geliyorlar yardım edin

kaspersky internet security kur tam tarat bitti eset smart security ile koruma 0 olur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha bugun kaldırdım bende.
regedit aç ve istartsurf ya cıkan sonucları www.gooogle.com.tr adresiyle değiştir denetim masasında varsa kaldır program fileste varsa sil program filesteki butun dosyalara bak farklı ısımde olabiliyor.silinmez ise ctrl+alt+delete yap orda açık olan işlemi sonlandır tekrar silmeyi dene. ve son olarak adwcleaner i kur tara de ve regedit kısmında cıkanları temizle.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
istartsurf gibi zararlılarla mücadelede en iyi sonucu adwcleaner ve özellikle browserlar için yapılmış Adware Removal Tool sonuç veriyor, bende bu şekilde kurtuldum.