İstanbul'u En İyi Anlatan Reklam...

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
[video=youtube;DzrSt5ddTus]http://www.youtube.com/watch?v=DzrSt5ddTus&feature=related[/video]

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Etkilendim, gerçekten süper. Bu arada muratteas hangi yılda verildi öğrenebilrmiyim kardeş. İlk defa görüyorum.

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Bende daha önce görmemiştim forumda arattım bulamadım paylaşayım dedim.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Youtubedeb aratırsan geçen senelerde yüklendiğini görürsün oraya. Özellikle Facebook'ta bu video çok dönüyordu. Ama çoğu ilçe yok. :D

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Daha çok İstanbulun kaşarları anlatılmış gibi :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
mekana döner bıçaklı eleman girecek işte tam o anda GAZİOSMANPAŞA...

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
İSTANBUL'u anlatan daha güzel reklamlar var. bu içki reklamının rezilliklerini göstermiş....

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
of of koskoca istanbul. Avrupadan gelen mimarlar bir sehir nasil kurulur istanbula gelip bir seyler kapip paris'i felan duzenlemislerdi bir aralar. Bir mimar sinan'imiz vardi sehir kurmak nasil olur tum dunyaya ogrettiydi. Simdi ise istanbulla ovunebilecegimiz az bucuk nokta var. Oda tarihimizden kalan seyler. Son gunlerde insaa edilen sehrin guzelligine guzellik katan bir sey hatirlamiyorum. eee hal boyle olunca istanbul da boyle reklamlarla anlatilir.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
evet bende görmüştüm daha önce ama hoş bir reklam :)

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anlatılmaya çalışılan şu galiba ; sen yeterki bu zıkkımı iç mekanın önemi yok. :D:D

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kimilerinie göre güzel bir reklam olabilir ama bence son derece aşağılayıcı ve manevi değerleri alt üst eden bir reklam. sultanahmet tanıtılırken bir dansöz ve ona yiyecek gibi bakan ve ismi "ahmet" olan birinin kullanılması, çaktırmadan bizimle dalga geçmelerinin ve bizi eğlendirirken aslında kendi istediklerini tam olarak yapmış olmalarının göstergesidir ki bu da bizi değerlerimize karşı yabancılaştırmak ve vurdumduymaz hale getirmektir. İstanbul'u fetheden Fatih, bu dönemde yaşıyor olsaydı ve bu reklamı görseydi İstanbul'un tekrar fethe ihtiyacının olacağını düşünürdü ama bu fetih manevi bir fetih olurdu. zira topraklar bizim olsa da ahlaki değerlerimize yabancılaşıyoruz. lütfen olaya bir de bu yönden bakın...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
kimilerinie göre güzel bir reklam olabilir ama bence son derece aşağılayıcı ve manevi değerleri alt üst eden bir reklam. sultanahmet tanıtılırken bir dansöz ve ona yiyecek gibi bakan ve ismi "ahmet" olan birinin kullanılması, çaktırmadan bizimle dalga geçmelerinin ve bizi eğlendirirken aslında kendi istediklerini tam olarak yapmış olmalarının göstergesidir ki bu da bizi değerlerimize karşı yabancılaştırmak ve vurdumduymaz hale getirmektir. İstanbul'u fetheden Fatih, bu dönemde yaşıyor olsaydı ve bu reklamı görseydi İstanbul'un tekrar fethe ihtiyacının olacağını düşünürdü ama bu fetih manevi bir fetih olurdu. zira topraklar bizim olsa da ahlaki değerlerimize yabancılaşıyoruz. lütfen olaya bir de bu yönden bakın...

+1
Ayrıca her gün ayrı bir millî, manevi bir önderimizle ilgili çirkin iddialar gündeme çıkıyor. İnanan insanların sayısı az değil. Tarihimize, kültürümüze bakış açımız değişiyor. Bu milletin zihin haritasını çok iyi biliyorlar ve ona göre davranıyorlar.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bende Köprüleri,Tarihi yerleri gösterecek sandım : (
Kız kulesini görmek umuduyla girdim ki kızlar var kule yok.