İstanbul'da ücretsiz internet dönemi başladı..

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Yine mi istemezüüük :)

Marmarayı da istemiyorlardı
Üçüncü köprüyü de istemiyorlar.
İnterneti de istemeyecekler herhalde!

Tabi laf. Boş laf.
Anca muhalefet, hep muhalefet, boş muhalefet.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yine mi istemezüüük :)

Marmarayı da istemiyorlardı
Üçüncü köprüyü de istemiyorlar.
İnterneti de istemeyecekler herhalde!

Tabi laf. Boş laf.
Anca muhalefet, hep muhalefet, boş muhalefet.
Bunlar Muhalefettede Boşlar.
Belkide Asıl Sıkıntı Burada.:)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kadir topbaşın seçim teşekkürü oy verenlerede vermeyenlerede teşekkür niteliğinde bir uyguluma umarım ülkenin her bi yanına diğer il belediyeleride bu uygulamayı örnek alır eğer bu yaygınlaşırsa operatörlerden internet paketi alımları ciddi anlamda düşücek yada yüksek fiyatlı sattıkları inrernet paketinde indirimlere gidicektir internet hayatımızın artık bi parçası oldu ve olmayada devam ediyor

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bunlar Muhalefettede Boşlar.
Belkide Asıl Sıkıntı Burada.:)

Ciddiye almamak en iyisi :)

Yapılan hizmetin kadrini kıymetini bilip kullanın yüzü AK olur
Hizmete küfredip sabah akşam sömürenin yüzü MOR olur herhalde :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=47324]mustang[/MENTION] abi ona bakarsan van depremini hatırla bu hükümet vana ne kadar yardım etti tokiler inşa etti gıdaydı ilaçtı her türlü ihtiyaçlarını sağladı yetmedi diğer ülkelerden yardım tırlarca yardım geldi peki seçimde ne oldu belediyeyi kim kazandı bdp demi allah korusun yine bi deprem olsa yine bu hükümet vana yardım götürcek oy verselerde vermeselerde insanlar takım gibi parti tutuyolar asıl parti tutmak hizmet yapan çalışan bi parti tutullur van için üzüldüm o zaman vanada hizmet götürmesin aksine daha çok götürülsünki vanlı vatandaş oturup bi düşünsün kendi muhasebesini yapsın neyse derin konular bunlar içine girersek çıkış yolunu bulamayız sonra

- - - Mesaj Güncellendi - - -

istanbulda var izmirde neden yok:D

izmirde cehape var çünkü :) olurmu sence

kenji

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kimse kusura bakmasın ama Topbaş bazı şeyleri çok geriden yapıyor 5 sene önce olması gereken şeyleri yeni yapıyor internet olayıda bunun gibi birşey ve bu kadar ahım şahım bir olay değil zaten.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sana oy vermeyenlere Hizmet götürüyorsanız,yinede o kitle memnun olmuyorsa,her şeyde bir bit yeniği arıyorsa.Ben O Pozitif ayrımcılığı isterim Kardeşim.:)
Bu Belediye Hizmetlerindede Böyle.
Çoğu Belediyede Mantık Şu,'A' mahallesinden Ben zaten oy alıyorum,orası Çantada keklik,Bana oy vermeyene Hizmet götüreyim Mantığı Doğru Bir Mantık mı?
Herkese eşit Hizmet götürmek Doğru olanı değil mi?
Ama diğer oy verenler Bir çok şeyden Mahrum kalıyor.
Adamları önlerine altın serseniz,mutlu olmuyor,olamıyorlar.
Misal,Marmaray.
Neler söylendi,Kimi su alıyor,kimi ben binmem dedi,şimdi benden çok kullanıyorlar.
Madem öyle Bu uygulanmalı,Belki iyi Hizmeti kim getiriyor,görülür o zaman...
Saygılar Bizden.:)

valla bu konuda % 100000 haklısın oyu biz veriyoruz hizmeti onlar görüyor birde adamlar beğenmiyorlar.yanlış hatırlamıyorsam sultanbeyli'ydi galiba chp'nin olduğu ilçelere son model otobüsler gidiyor Akp'nin olduğu yerlere eski külüstürler sefer yapıyor ve millet sonunda isyan etti ondan sonra yeni otobüsler sefer yapmaya başladı.

önce hizmet olacaksa Akp'li ilçeler öncelikli olmalı metro bile aynı şekilde oldu daha yeni üsküdar ümraniye hattını yapıyorlar 16 sene önce yapılacağı söylenen.

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kayıt altına alınıyor diyen arkadaşlar, devlet naapsın senin g**ü b**lu telefon numaranı, sanki istese seni bulamıcak mı ? Bu kadar cahil olmayın allah aşkına. İnan bana senin o akıllı telefonuna akılsızca yüklediğin çoğu uygulama senin haberin olmadan daha fazla bilgi hırsızlığı yapıyordur.

aahmet7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
twitter ve youtube ye giremezsem napıyım senin ücretsiz internetini zaten bizim orayada koymamışsın Kadir Abi:yes:

qw1tt2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla bunlar güzel haberler ama artık özellikle turkcell mobil internet fiyatlarını ucuzlatmalı.