İstanbul ve İzmir'de Kar Yağışı

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
İstanbul ve İzmir olmak üzere bazı kentlerde kar yağışı ile ilgili olarak Twitter üzerinden çok güzel fotoğraflar geliyor. İstanbul'da çok yoğun bir şekilde kar yağdığını görüyorum fotoğraflardan.

Twitter üzerinde #karyağıyor hastagi ile fotoğrafları görebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölge içerisinde kar yağışı varsa bizlere de gönderin bizlerde kar görmüş olalım en azından.

Lütfen sizlerde bulunduğunuz bölgede kar yağışını görüyorsanız bizimle paylaşın.

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Yok mu kar gösterecek arkadaşlarımız? Edirne'de hava kar havası gibi ancak kendisini göremiyoruz, sürekli sadece biz soğuğu ile yetiniyoruz.

Usain

Dekan
Emektar
Yok mu kar gösterecek arkadaşlarımız?
IMG_20210116_180910.jpg

Dün sabah yağdı. Bize zor yollar yaşattı diyebilirim. Bu gece ve yarın da yağacak gibi. Yağarsa atarım.

İstanbul ve İzmir olmak üzere bazı kentlerde kar yağışı ile ilgili olarak Twitter üzerinden çok güzel fotoğraflar geliyor. İstanbul'da çok yoğun bir şekilde kar yağdığını görüyorum fotoğraflardan.

Twitter üzerinde #karyağıyor hastagi ile fotoğrafları görebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölge içerisinde kar yağışı varsa bizlere de gönderin bizlerde kar görmüş olalım en azından.

Lütfen sizlerde bulunduğunuz bölgede kar yağışını görüyorsanız bizimle paylaşın.
Beşiktaş tarafında hafif kar yağışı var.

rover_xp

Profesör
Özel başlık
resmen bruh dedim
Ümraniye'de çok az yağdı durdu şu an hava buz gibi ama kar yok :(

edit (19:52) : şu an kar iyice hızlandı yerler komple kar oldu :D

Son düzenleme:

_Zaur_

Dekan
Martın habercisi olduğundan onlarda sever karı 😂
Tabi elden geldiğince sahip çıkmakta gerek. En azından apartman kapılarını açık bıraksak yeter.
Abi onlar Martı bekleyemez sıcak yerde direk yapacaklarını yaparlar sesleri apartmanı alır götürür olay anında.
Sonra al başına onlarca yavru kediyi.

Hoşşşt Pışşşşttt edip kovalamak gerek. Ama yemekleri verilmeli ona söz diyemem.

SDN Son Haberler