İsrail'i Kınıyoruz

alacam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İsrail in başlatmış olduğu kara ve hava harekatlarını kınıyorum.Benimle aynı düşüncede milyonlarca insan var vede binlerce SDN üyesi var .Kınayanlar protesto mesajlarını yazsınlar.Bu İsrail'e:razz::razz::icon_-1::icon_-1::nono::nono::twisted::twisted:

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Bende kınıyorum ve bir avuc yahudi tüm dünyayı parmağında oynatıyor ayrıca çok gücüme gidiyor bu durum

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Bende seninle aynı görüşteyim ama neye yarıycak buraya yazmak?

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
bende israili esefle kınıyorum o küçücük çocukların ölümüne göz yumanları kınıyorum..savaş taraftarı her devleti, her şahsı, başta israil olmak üzere kınıyorum

ameda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Döktüğünüz kanda mutlaka boğulacaksınız. -ŞİDDETLE KINIYORUM-

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
bende israili esefle kınıyorum o küçücük çocukların ölümüne göz yumanlarıkınıyorum..savaş taraftarı her devleti, her şahsı, başta israil olmak üzere kınıyorum

''esefle kınıyorum''

Bu çok komik bir tepki olmuş.Bense intikam ateşiyle beddualarla, ve tüm kötü duygularımı üzerlerine kusarak kınıyorum..

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İsrailin savaşı hamasla değil tamamiyle müslümanlarla.Bilindiği üzere yahudiler başlı başına büyük bir sorun.Yahudiler bir yangından kurtarılması gereken 2 canlı kalsa ve bunlardan biri köpekleri, diğeride başka dinden biri olsa öncelikleri köpekleri olur ve başka dinden olan kişiyi kurtarıp kurtarmamak olmayan vicdanlarına kalır.

Neden camileri çocukları vuruyorlar?İslama kinleri var.Kendileri yahudiliğe öyle kaptırmışlar ki yaptıkları herşeyi mübah sayıyorlar.Orada masum olan herkesi bir kenara bırakın(tabi bırakabiliyorsanız) çocukları vuruyorlar ÇOCUKLARI.Bir insan düşünün yaptıkları karşısında cennete sonsuz huzura vs ulaşacağını sanıyor ve buna emin, bunun karşılığında çocukları öldürüyor.Özür dilerim o yaratıklara insan dediğim için.
Burada yapılacak iki şey var, oturup dua edersin ve malum ülkelerin malum ürünlerine a dan z ye boykot uygularsın.

BilgeAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uzun uzun konuştuğumuz, tartıştığımız ve bazen kapıptığımız bir konu bu. İsrail mallarının boykotu konusu. Artık İsrail mallarını boykot etmeyin(!) Bundan sonra İsrail ile dost olun. Bundan sonra Filistin'i düşünmeyin. O "tadı çok güzel ama..." dediğiniz içecekleri içmeye devam edin. Sakın "diğerlerinin tadı böyle güzel değil ki" dediğiniz sigaralardan vazgeçmeyin. Sakın ha sakın "ne olursa olsun kullandığım parfümümü değiştirmem" diyecek kadar iddialı bir şekilde savunduğunuz parfümü değiştirmeyin.

Artık İsrail mallarını boykot etmeyin. Filistin'i hiç düşünmeyin. Filistin'de yapılan terörle mücadele değildir. Filistin'de yapılan bir savaş değildir. Filistin'de yapılan savunma değildir. Filistin'de yapılan doğrudan doğruya soykırımdır. "Nereden çıkarıyorsun bunu?" diye sorun İsrail'i haklı görürcesine. Bu kez her şey açık ve hala bu soruyu soruyorsanız biran önce kimliğinizi değiştirin. Filistin'de yapılan soykırımdır ve kanıtı İsrail'in vurduğu çocuk hastanesi ve okul resimlerinde açık ve seçik ortadadır.

Savaşlarda yetişkinlerin ölmesi (her ne kadar bu bir savaş olmasa bile) kabul edilebilir belki ama yetişkinleri bırakıp çocuklar öldürülüyorsa bunun tek sebebi vardır: soykırım! Çocukları olmayan bir millet yok olmaya mahkumdur ve soykırımın en vahşisi bu şekilde yapılanıdır. Bugün İsrail, Filistin'de çocukları katlediyor. Filistin halkına soykırım uyguluyor.

Artık kendinize gelin ve İsrail mallarını yüreğinizde kalan son insani duyguların yüzü suyu hürmetine boykot edin. Etmiyorsanız orada akan her damla çocuk kanında elinizi yıkıyorsunuz demektir. Eğer hala İsrail mallarını sırf tadı, kokusu, görüntüsü ya da başka bir şeyi hoşunuza gidiyor diye terketmiyorsanız, sizin de ellerinize Filistinli çocukların kanı bulaşmış demektir ve maalesef o kan, o elden yıkamayla çıkmaz.

Şimdi kimse kalkıp tarihin bir yerinde Osmanlı'yı sırtından vurmasalar bunlar olmazdı safsatasına girmesin. Bir kere olsun elinizi vicdanınızın tam üzerine koyun ve sadece elinizden geleni yapıp İsrail'e bu katliama tepkisiz kalmayacağınızı gösterin.

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
şiddetle esefle sinirle bağırarak çağırarak:angry::devil:

Birçok konuda düşünceli gözükerek ama asıl titiz davranması gereken konularda düşüncesizliğini ortaya koyan insanları kınıyorum:happy:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
İnşallah en yakın zaman İSRAİL yerin dibine batar...

mesko8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar en iyi kınama bence boykotla olur ve israil mallarını boykot ederek bu işe başlayalım.Gazze'de müslüman kardeşlerimizi Şehid eden Siyonist İsrail ve Yandaşlarının Mallarını alarak kardeşlerimize bir kursunda biz sıkmayalım.
AOL internet
Time magazine
Life magazine
Time-Life books, etc.
Lilt
Rad
Sunkist
Delta Galil Industries Ltd
Marks & Spencers
Ariel
Intel
IBM
NOKIA
DANONE
CNN
Phillips Morris
Parlement
Marlbora
Carrefour
Coca-Cola
Dr Pepper
Sprite
Fanta
Schweppes
Fruitopia
Kia Ora
Johnson & Johnson
CNBC
ICQ (internet chat program)
Maggi
Calvin Klein
Danone yogurt
The Limited Inc
SARA LEE
Leggs - Hosiery
Sara Lee Bakery
Kiwi - Shoe care
Nur die - Hosiery
Sanex - Body care
Gossard - Intimate apparel
Kiwi - Shoe care
Nokia electronic products
NESTLE
Nescafé
Perrier
Vittel
Pure Life
Carnation
Libby's
Milkmaid
Nesquik
Buitoni
Crosse & Blackwell
Milkybar, KitKat, Quality Street, Smarties, After Eight, Lion, Aero, Polo
Shreddies cereal
KitKat, Quality Street, Smarties, Baci, After Eight, Baby Ruth, Butterfinger, Lion, Aero, Polo, Frutips
Felix - cat food
L'Oréal (important interest)
L'OREAL
Giorgio Armani Perfumes
Redken 5th Avenue NYC
Lancome Paris
Vichy
Cacharel
La Roche-Posay
Garnier
Biotherm
Helena Rubinstein
Maybelline
Ralph Lauren Perfumes
Carson
KIMBERLY-CLARK
KLEENEX facial tissues
KOTEX products
HUGGIES disposable baby products
ANDREX products
Walt Disney
Disneyland
EuroDisney
Disney Products
Strauss dairy
Jacob biscuits
HP foods
Evian, Volvic
Galbani

engin azaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Onlar bomba atsın.
en fazla yapacağımız bir çift AYAKKABI atmak.
biz onlara (terörist)siyonist yahudi diyelim. onlar bize (müslüman)terörist desin.
bizdede bir terslik var.

BilgeAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana burada da bir terslik varmış gibi geldi. Öyle değil mi?

fft15_mf160164.Jpeg

fft15_mf160162.Jpeg

fft15_mf160160.Jpeg

fft15_mf160158.Jpeg

fft15_mf160156.Jpeg

fft15_mf160154.Jpeg

fft15_mf160152.Jpeg

fft15_mf160150.Jpeg

fft15_mf160148.Jpeg

fft15_mf160146.Jpeg

fft15_mf160144.Jpeg

Resimlerin kaynağı: milliyet.com

mekanikdesign

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yahu arkadaşlar ne sapasaçma bişey yapmışsınız sizi kutluyorum... Şimdi soruyorum size ve diğerlerine: İsrail' i kınıyoruz diye 1000 tane mesaj yazsanız burya resimler koysanız kime ne faydası var? Kendinizi kandırmayın... Boşa zaman kaybı, sen burda dur İsrail' e biraz beddua edeyim lanet yağdırayım diye çaba sarfederken Filistin' de bir çocuk daha ölüyor. Böyle yapana kadar Allah rahmet eylesin deseniz inanın daha faydalı olursunuz....

Not: Arkadaşım açtığın konuya kötü bişey söylemek için yazmadım ben bunu, biraz oturup düşünürsen belki anlarsın...

asosyalman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zamanında kendisini yapılanları unutmuş gibi yahudiler
ama mutlaka adolf hitler gibi biri gene çıkacaktır ve israil in filistin e yaptıklarının daha da beterini yapacaktır
o zaman da hiç kimse ses çıkaramaycak

asosyalman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yukarı da verilen boykot listesine de uyarsanız aç kalırsınız
ardından ülke ekonomosi çöker
ve hiç bişey de elde edemezsin coca-cola sadce türkiye ye mi satıyor ya da pepsi
kendimizi kandırmayalım her seferinde boykot boykot diyoruz ama uyan kim
katılanlar bile o markaları üstlerinde taşıyorlar
çözüm yolu ise çalışmak çalışmak çalışmak
çalışırsan ayakta kalırsın
saygılar

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hitlerin bi bildiği varmış ama izin vermemişler. lanet olsun böyle insanlığada savaşada.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
carrefour fransız malı değilmi ben mi yanılıyorum listeye yazmışsınız.
ayrıca israil hakkında bir arama yaptığınızda çıkan kaynaklardan yaptıkları işkenceler zulümler kirli oyunlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. öte yandan yapılan her girişimin ister istemez iyi bir katkısı olacaktır küçük yada büyük olsun. hiçbir işe yaramasa dahi insanların karar mekanizmasında yer edicektir. belki birgün israil ile ilgili bir karar vermek gerektiğinde bu günler aklına gelecektir. bunların hiçbiri olmasa dahi hiçbirşey yapmamakdan misli misli iyidir.

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Banane Filistin'den diyenlere söylüyorum.İsrail'in amacı vadedilen toprakları yani arz-ı mevûd'u ele geçirmektir.Bunun Filistin'e düşmanlıkla bir ilgisi yoktur.Ve biraz araştırırsanız arz-ı mevûd içinde Türkiye topraklarının da olduğunu görürsünüz.Ondan sonra diyebilecek misiniz bakalım Filistin'e araplar yardım etsin, beni ilgilendirmez diye.
Şerefsiz İsrail'e lanet okuyorum.Allah onların yerin dibine battığını görmeyi nasip etsin bize.

BilgeAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mekanikdesign, sen başka bir yol bulmuşsun anlaşılan. Saçmasapan işler dışında ne biliyorsun? Söyle ona göre biz de destek verelim. Gelip buraya hiçbir şey söylemeden bir şey söylemiş havasına gireceğine sen de bir yol bul ve kendince iddialı davranışlarınla bizi de ardına tak, sürükle ve varsa bir önerin kurtar Filistin'i. Sen kalben buğz etmekten bile acizken biz hiç olmazsa elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Ayrıca diğer arkadaşa ithafen, o listedekiler olmazsa aç felan kalmayız. Sen kafana bomba yediğin zaman görürsün boykotu...

O resimlerdeki çocuklarda birkaç gün önce sizin gibi hayattaydı. Şimdi değiller. Öyle hazmetmişsiniz ki emperyalizmin dayatmalarını bundan sonra siz iflah olmazsınız.

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Saatlerimizi bu mücadele icin ayiralim ve hergün ise gider gibi calisalim lütfen.

ISRAIL MALLARINI ALMAYALIM !!! LÜTFEN gereken hassasiyeti gösterelim ve bu mesaji dagitabildiginiz kadar cok kisiye dagitin !!!

Email kontaktlariniza yollayabilirsiniz en azindan. email yollarken sag üst kösede Cc & Bcc göster e tikladiktan sonra Bcc yerinden tüm kisileri secince kimse diger yolladiginiz kisilerin email adresini göremez.

Israil Mallari:
boykotttzg2.png

BILGILENDIRME VIDEOLARI: Dünyada Müslümanlarin yeniden hakimiyeti !!!

youtube.com/watch?v=_WybrrH2Dmc

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Seyh Ahmet Yasin`in ölmeden önceki son mesaji:
http://www.vidomodo.com/vidomodo/video.php?id=2300

D8 Islam Birligi ( 8 dakika )
youtube.com/watch?v=g1UriOlmK-w

4. ESAM Konferansi 10 ( 10 dakika )
youtube.com/watch?v=veMEDRBTk2I

4. ESAM Konferansi 11
youtube.com/watch?v=kzLO3gL693g

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4. ESAM Konferansi 10 ( 10 dakika )
youtube.com/watch?v=veMEDRBTk2I

4. ESAM Konferansi 11

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4. ESAM Konferansi 11

quasimodo

Profesör
Reaksiyon puanı
57
Yahu arkadaşlar ne sapasaçma bişey yapmışsınız sizi kutluyorum... Şimdi soruyorum size ve diğerlerine: İsrail' i kınıyoruz diye 1000 tane mesaj yazsanız burya resimler koysanız kime ne faydası var? Kendinizi kandırmayın... Boşa zaman kaybı, sen burda dur İsrail' e biraz beddua edeyim lanet yağdırayım diye çaba sarfederken Filistin' de bir çocuk daha ölüyor. Böyle yapana kadar Allah rahmet eylesin deseniz inanın daha faydalı olursunuz....

Not: Arkadaşım açtığın konuya kötü bişey söylemek için yazmadım ben bunu, biraz oturup düşünürsen belki anlarsın...
O zaman konuyu o yöne yaşırız yeterki gönlün olsun
Arkadaşımız ince düşünüyor zulme rıza zülümdür vebalden kurtulmak için birşeyler yapın diyor
öyleyse devam edin
Yaradanın adıyla OKU Köşe Yazıları - Editör Pazar, 28 Aralık 2008 16:21
editor.jpg

ZULME KARŞI KAMPANYA

Kâfirler de aslında birbirlerinin dostları ve yardımcılarıdırlar. Eğer siz de öyle yapmazsanız, yeryüzünde büyük bir fitne ve fesat çıkar. (Enfal-73)

Zalim güçlü olsa da, Allah'dan büyük değil !

Hem size ne oluyor ki, Allah yolunda: "Ey Rabbimiz! bizleri bu halkı zâlim olan memleketten çıkar, tarafından bizi iyi idare edecek bir sahip ve bize katından bir kurtarıcı gönder" diye yalvarıp duran zayıf ve zavallı erkekler, kadınlar ve çocukların kurtarılması uğrunda savaşa çıkmıyorsunuz? Nisa 75

Yahudi artık durmak bilmiyor ve var gücüyle müslümanlara meydan okuyor.

Nusretullah Hocaefendinin tüm ihvana tavsiye ve ricası:
Şuandan itibaren her müslüman en az (dileyen):
1 defa Fetih suresinin tamamını okumalı
1001 defa Kamer Suresinin 45. ayeti
170 defa ayetel kürsü 170. sonunda son ayeti 71 defa tekrarlamalıyız
135 defa Fatiha Suresi, besmele birleşecek (yapılış şeklini mp3 de dinle)
836 defa Fatiha suresindeki 4. ayet
En çok 313, en azida 19 defa ortalama 66 veya 99 defa tövbe suresi 40. ayet

Ve ayrıca toplu halde Duasını canlı yayında ulemaya yaptıracağız. Okuyanlar bu yazımızın sonuna ileti/yorum olarak okuduklarına dahil bilgi verirlerse sayısınca duasıda yapılır inşaallah.

Birileri gafletimizden faydalanarak kardeşlik binamızı yıkıyor. Kardeşlik bedenimizi parçaliyor. Kolumuz bir tarafta, başımız bir tarafta, kalbimiz diğer tarafta, bir tarafta Filistin, bir tarafta Irak, bir tarafta Afganistan diğer tarafta Çecenistan, Doğu Türkistan

Şimdi tembelliğe son verme zamanı ve Ayet/Hadis lerle amel etme zamanıdır.

Zalim güçlü olsada, Allah'dan büyük değil !

Fetih ve kamer suresi okumaya başlayalım....

Ebu Derdâ (r.a)'dan Resûlüllah (s.a.v)'in şöyle buyurduğu rivayet edilmiştir: "Kişinin müslüman kardeşinin arkasından yaptığı dua kabul edilir. Yanı başında görevli bir melek, her ne zaman kardeşi için dua ederse; Âmin, aynısı sana da olsun, der." (Müslim)

Şunuda iyi bilelim ki; ALLAH ZULCELAL bizi zulme sessiz durmaktan sorumlu tutacak! Ve biliyoruz bunlar bir imtihandır. Hz.Isa (a.s) dahi bu aziz ümmetten olmak istedi, ama biz bu ümmete yakışır bir 'Müslümanmıyız' acaba?

Peygamberimiz (s.a.v), “Bir yerde bir Müslümanın ayağına bir diken batarsa, diğer Müslüman o acıyı duymalıdır” buyuruyor...

Enes (r.a)'dan, Resûlüllah (s.a.v)'in şöyle buyurduğu rivayet edilmiştir: "Sizden biriniz, kendisi için sevdiğini kardeşi için de sevmedikçe -hakkıyla- iman etmiş olamaz." (Buharı ve Müslim)

İbn-İ Ömer (r.a)'dan, Resûlüllah (s.a.v)'in şöyle buyurduğu rivayet edilmiştir: "Müslüman, müslümanın kardeşidir; ona zulmetmez, onu düşmana teslim etmez. Kim kardeşinin ihtiyacını giderirse, Allah da onun ihtiyacını giderir. Kim bir müslümandan bir sıkıntı kaldırırsa, Allah da ondan kıyametin sıkıntılarından bir sıkıntıyı kaldırır. Kim bir müslümanın ayıbını Örterse, Allah da kıyamet günü onun ayıbını örter." (Buhari ve Müslim)

Ebu Derdâ (r.a)'dan Resûlüllah (s.a.v)'in şöyle buyurduğu rivayet edilmiştir: "Kim bir kardeşinin haysiyet ve namusunun çiğnenmesine karşı çıkarsa, Allah da kıyamet günü cehennem ateşini onun yüzünden uzaklaştırır." (Tirmizi rivayet etmiş ve hadis hasendir demiştir

http://www.itibarhaber.com/koese-yazilari-/editoer/3324-mutlaka-oku
ayrıca almanyada bulunan vekil nusretullah hoca efendinin iki adet duasını bulacaksınız gerçekten faydalanmak istiyorsanız bu ikramı kaçırmayın
hasbinallahüniğmelvekil

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ben de İsraili lanetle kınıyorum.

Allah'ın laneti zalimlerin üzerine olsun.