İsrail, Gazze Şeridi'nde katliam yapıyor. (D)Uyuyor Musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vestanbul

SDN Okuru
HEM DENİZDEN HEM DE KARADAN VURUYOR
24 TV'ye telefonla bağlanan Dr. Muin Naim Gazze şeridinde yaşanan vahşeti canlı olarak anlattı. Naim, Gazze'nin yerle bir edildiğini ve en az 120 ölünün olduğunu, çöken binalar alttında da çok sayıda ölü ve yaralının bulunduğunu söyledi. Dr. Naim saldırıyı şöyle anlattı:

"Şu anda Gazze'de katliam yaşanıyor. Şehit sayısı en az 120'yi buldu. Bazı binların altındaki yaralılar ya da ölüler çıkartılamadı. İsrail şu anda Gazze'deki güvenlik güçlerine bağlı binaları hem denizden hem de karadan vuruyor. Vurulan yerler arasında çok sayıdı sivil yerleşim yerleri var.
"


(D)Uyuyor Musunuz?
 

astute

Asistan
İsrail'in güvenliği söz konusu olunca akan sular duruyor ama akan masumların kanı olunca herşey demokrasi adına oluyor...
 

ZorhaK

Rektör
İsrail...beter ol....nazilerin yaptıklarından ders cıkaracagınıza kininize kin katmış kendinize yapılanın daha beterini yapıyosunuz.Umarım nazileri arayacagınız acılar yaşarsınız da müslüman kanı dökmeye fırsatınız olmaz..

Amin!
 

KAZUYA

Doçent
Muslumanlara zulm yapiliyor buna butun dunya seyirci kaliyor.yazik cok yazik.Ama suda bir gercekki filistin bir zamanlar ingilizlerin sozunu dinleyip osmanliya isyan etmis daha sonra topraklarini karis karis yahudilere satmamismi.tabi bunlari dusununce kizmamak elde degil.
 

vestanbul

SDN Okuru
Muslumanlara zulm yapiliyor buna butun dunya seyirci kaliyor.yazik cok yazik.Ama suda bir gercekki filistin bir zamanlar ingilizlerin sozunu dinleyip osmanliya isyan etmis daha sonra topraklarini karis karis yahudilere satmamismi.tabi bunlari dusununce kizmamak elde degil.


İngilizlere kandılar diye oturup bekleyelim mi yani? Onlar da Osmanlı evladı idi. Senin çocuğun yaramazlık yapınca aslan kafesine mi atıyorsun? Hayır. Ona kızsan da, öfkelensen de bu ŞEFKATİNDENDİR.

Filistin, Ortadoğu, Çeçenistan, Balkanlar... Biz bu coğrafya ile aynı ailedeniz. Umursamazlık sonumuzu getirir!!!
 

CZC

Profesör
Söylenecek söz yok.
Filistin dünyada yapayalnız kalmış durumda. Arap ülkelerinden birkaç cılız tepki duyuldu.
Dünyanın en büyük teröristi ABD ise şaşırtmadı sözleriyle: "Filistinli örgütlerin silaha başvurmasını kınıyoruz."
Medyada görebildiğim en gerçekçi tepkiyi ise başbakan Erdoğan verdi :
"Biz Suriye ile İsrail arasında arabuluculuk yapmaya çalışırken İsrail'in bu saldırısı herşeyi bitirdi. İsrail başbakanını aramayı düşünüyordum. Ama aramayacağım, muhatap olmayacağım."

Tarihte şu veya bu yaşanmış olabilir.
Ama bugünün gerçeği "Eli kanlı İsrail'in pençeleri altında garip bir Filistin var."
Allah yardımcıları olsun..
 

TazzzY

Dekan
Onursal Üye
Duyuyoruz Biliyoruz işitiyoruz ama bişi yapamıyoruz Devlet ve millet olarak Sadece izliyoruz Bütün müslüman alemi izliyor ama işte yapıcak bişi gelmiyor Zamanında ataları topraklarını sattılar ama yahudi işte peygambere bile kalleşlik yapan Yahudiler onun ümmedine yapmazlarmı :(
 

olympuskiller

Profesör
Ne yapılabilir, bugüne kadar ne yapıldı ufak tefek diplomatik atakların dışında ki onları tam bilmiyoruz hatırlamıyoruz .Bence daha önemlisi her seferinde sermayeleriyle ,petrolleriyle yani paralarıyla dünyaya hava atan ,turizm için milyar dolarlık oteller yapan arap devletleri İran hariç (hangi ülkeler olduğunu sanırım söylemeye gerek yok) bu zamana kadar ne yapabilmişler /yapmışlar,bizimkilerden zaten beklemiyorum .Filistnli müslüman kardeşlerimizin acılarını paylaşıyorum ALLAH hepsine sabır versin...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst