İspanya - Türkiye | EURO 2016 D Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Maç nasıl sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usui Takumi

Profesör
Bu şekilde giderse 5 e 6 ya gider bu maç, adamlar dağıtıyolar resmen. 3 oldu. Kalecinin fazla da bi suçu yok gollerde. Tatah tatah pancar motoru gibi top oynuyo adamlar.

Burk.Clik

Profesör
An itibariyle turnuvanın bir maçta en fazla gol yiyen takımıyız. Ayrıca farkı bire indiremezsek çek maçını yensek bile gruptan çıkma ihtimalimiz çok düşük.

Alecont

Profesör
An itibariyle tahminim doğru çıkıyor :D Umarım daha gol olmaz (tabi biz atabiliriz ama o ihtimal düşük)

Uber

Profesör
o kadar reklamlar yapmalar formalar basmalar havada uçuşan sponsorlar sonuç ne hüsran.

Futbolu sevmem ama o kadar büyük paralar alıp da devletten hiç bir başarı yakalayamamak ne diyelim haram olsun.

spiker de çıkmış futbolcuları savunuyor vermeyin milyonları bakayım hangisi çıkıp oynuyor sanki gönüllü oynuyorlarmış gibi ihtiyacımız var onlara diyor töbe töbe

Son düzenleme:

friendly

Rektör
Bu maçta ilk 11'e bile almaman gerekan Arda'yı o kadar süre inatla sahada tutarsan seyirci de dayanamaz ıslıklar.
2 maçtır rakip kalelere doğru düzgün şut bile atamadık, rezil ettin bizi be Fatih Terim.

Alecont

Profesör
Tek çare senin gitmen Terim. İnatla şampiyon takımdan oyuncu almayıp formsuz oyuncularla dünyanın en iyi takımına karşı puan alabileceğini sanıyorsun. O kadar diyoruz Topal'la Oğuzhan'ı beraber oynat diye. Kimse kendi mevkisinde değil. Gökhan Töre'yi alsaydı bu maç cezası bitmişti sonra oynatırdık. Kanatsız oynuyoruz.

Alecont

Profesör
Bir oyun sitesi skoru bilene ödül vericekti ben 4-0 yazdım bende umarım gol olur diyorum bu milli takım desteklenmeyi haketmiyor.
Şu an gerçekten hiçbir şey umurumda değil. Lanet olsun o ruhsuzlara. Haram olsun aldığı paralar. Başta da bir kadro bile kuramayan Fatih Terim. 5 de yeseler gerçekten üzülmeyeceğim artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...