İspanya - Çek Cumhuriyeti | EURO 2016 D Grubu 1. Maç Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İspanya - Çek Cumhuriyeti Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

upload_2016-6-13_3-29-38.png

İspanya - Çek Cumhuriyeti | EURO 2016 D Grubu 1. Maç

Stat:
Stade de Toulouse

Tarih: 13 Haziran 2016 Pazartesi

Saat: 16.00

Yayın: TRT 1

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
İspanya'nın kazanması lazım ki, Türkiye'nin normal şartlar altında bir umudu olabilsin.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Çeklerdeki bi adamın babasının Türk olmasından şüpheleniyorum...Adamın biri yurtdışına işçi olarak gider orda çek bi kadınla tanışır yasak ilişkiden bi çocuğu olur ve adam çocuğun adını "Kadere Bak" koyar :D:D:D

Reaksiyon puanı
2,554
Ya varya en son ispanya bu kupayı aldığında çok sinir oluyordum bu oyununa ispanyanın sürekli pas falan diye ama birgün bu takımı bu oyunu bu kdr özleyeceğim aklıma bile gelmezdi.Futbol budur arkadaş ya takım oyunudur cesarettir sabırdır futbol.Şimdi düşünecek insanlar ama onlar yetenekli futbolcular diye.Ancak öyle bişi yok dikkatle izledim adamların tek yaptığı soğukkanlı sakin sabırlı ve takım oyunu oynamak araları görmek pozisyonlara girmek yetenek işidir ama bence takım oyunu oynamak ayağa pas yapmak top sana geçtiğinde hemen karşıya sallamamak ve de topu ayağında tutabilmek o kadar da zor değil.Umarım milli takımımız izliyodur biraz örnek alsınlar zaten kimse galibiyet kupa beklemiyor onlardan bari takım oyunu oynasınlar.Bu şampiyonada ispanyayı tutuyorum inş onlar alır kupayı çok güzel oynuyor adamlar.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Bu gruptan 0 çekeceğiz bu oyunla.

tuncay-07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çeklerin son anda yenilmesi bize yaradı. Ama çekler eminim ki hırvatlara kaybetmeyecek. Hırvatistan cek cum. maçı berabere bitecek. Son maca cıkarken ispanya 6, hırvatistan 4, çek cum. 1 puan olur. Biz ise sıfır puan ile son maça cıkarız. Durum böyle olunca çeklerin ispanyaya yaptığı katı savunmayı görünce biz onlara gol atmakta bir hayli zorlanırız.

1 puanla veda ederiz turnuvaya gibi...