Isobuster kullanimi

munzur.de

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaslar ben forma zeni katildim benim bi problemim vardi. bi yerden oyun indirdim. iso buster ile partlari actim. cd 1 ve cd 2 seklinde 2 tane dosya cikti. cd 1 ide yine iso buster ile actim ve icinden kur dosyalari cikti. kurmaya basladim ama yarida cd2 yi istedi ama cd 2 yi nasil okutturacagimi bilmiyorum bunun icin ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim....simdiden tesekkürler....

ExCeLLeNT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Yine aynı şeyi yap isobuster kullanmadım bilmiyorum ama 2.cdyi istediğinde browse falan arama ekranı çıktı mı ordan oyunun 2.cdsini seçip girerse kurulum dosyasını seç.Yükle ama sana bilen biri anlatsa daha iyi olur.

munzur.de

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
browser cikmadi sadece 2.cdyi takin ve ok e basin diyor....yinede saol

PlainLogic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
daemon tools ile cd1 göster yüklemeye başla 2. istediğinde daemon tools ile cd2 göster sonra kurulum ekranında tamam bas yüklenmeye devam eder püf noktası oyunu E: sürücüsünden yüklemeye başladıysan ikinci cd'yide E: sürücüsen takmak ama biz sanal sürücü kullandığımız için ona göstermek deniyor ;)

Mss

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kullandığın programı bilmiyorum ama eğer Deamond Tools türü bi programsa 2. bi sanal sürücü oluştur 2. cd yide ordan göster ve tamama bas :)

PlainLogic

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
kullandığın programı bilmiyorum ama eğer Deamond Tools türü bi programsa 2. bi sanal sürücü oluştur 2. cd yide ordan göster ve tamama bas :)

hayır kabul etmez çünkü 1.ci cdyi E:den gösterdik mesala 2.de E: gösterilmeli

yaseta

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
63
nereye kayboldu uye

munzur.de

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tesekkürler arkadaslar yardimlariniz icin... daemond ile hallettim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yanmış bir dvd m var içindeki bazı fotoğrafları kurtarmaya çalışıyorum.isobuster ile fotoğrafların içinde bulundukları klasörlere ulaşabildim.fakat fotoğrafları açabilmem ya da bilgisayara kaydedebilmem için programı satın almam gerekiyo. başka bi yolu var mı bu fotoğrafları kurtarmanın ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim önce isobusterle tara masaüstüne çıkar sonra c: ye veya d: ye bir klasör oluştur çıkarttıgın dosyaları oraya at sonra cd 2 yi tak ondada hata varsa aynı şekil yap eger sorunsuz atıyorsa onlarıda çıkarttıgın klasöre at setup de çalıştır iyi oyunlar..