Soru ISO dosyasına virüs yazdırılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Red Gui11otine

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhabalar. Bilgisayarımda çıkan sorun yüzünden format atma kararı aldım bilgisayarıma. E haliyle arkadaş usb verdim ve "içine Windows 8.1 yükle" dedim. Sağolsun rufus üzerinden yazdırdı ve verdi. Kendisi bazı hack işlerinden anlayan ve bu işlere oldukça ilgisi olan birisi. Ve şakasını da yaptı ama içimde hala şüphelerim var. Şakası "içine diskine doğrudan yazdırılabilecek bir virüs yükledim hep seni izliyor olucağım hihihi" yaptı. Anlamadım başta. Ben de dedim buraya yazayım. Böyle bir şey mümkün mü? Kendim tekrardan temiz format atmama gerek var mı?
Teşekkürler...

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
iso dosyasına virüs olabilir ama tanıdığın birisi yapmaz sana bunu bence sadece dalga geçmiştir kendisi. Yani o virüsü oraya koymak için uğraşmamıştır tanıdığın birisi neden yapsın bunu?

Red Gui11otine

Asistan
Reaksiyon puanı
61
iso dosyasına virüs olabilir ama tanıdığın birisi yapmaz sana bunu bence sadece dalga geçmiştir kendisi. Yani o virüsü oraya koymak için uğraşmamıştır tanıdığın birisi neden yapsın bunu?
İşte sorun da orda. Neden yapmasın?? Kavga olsa yanımda olucağjndan kesin eminim ama neden yapmasın?

Red Gui11otine

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Bir kazancı yada amacı yok çünkü. Ciddi bir hackersa dediğin gibi seni izlemeye uğraşmaz.
Şahsen ben bir hacker olsam ilk yakınlarımı izlerdim. Eminim ciddi haxkerlar bile izliyordur kendi yakınlarını.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Şahsen ben bir hacker olsam ilk yakınlarımı izlerdim. Eminim ciddi haxkerlar bile izliyordur kendi yakınlarını.
Oho kendi kafanda saçma sapan şeyler kurmuşsun. Bu kadar korkuyorsan kameranı kapatacak bir şey al ya da bantla