Soru İşletmemi google haritalarda yukarıya taşımak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

erdeemakdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bizim hurda alım satım ile alakalı bir işletmemiz var ben bu işletmenin internete örnek veriyorum hurdacı yazınca google haritalar varya ara butonu yol tarifi alınan yer hem orada gözükmek hemde yukarılara çıkmak istiyorum beni geçenlerde aradılar yok 300 tl ye çıkıcaksınız vb vb ama ben güvenemedim bana bu konu ile alakalı yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl daha yukarı çıkarım yada bunu sağlıyan danışmanlık yapan güvenli bir firma biliyormusunuz teşekkürler

BuraKAyaydinn

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Sahibinden ilanı yukarı çıkarma gibi bir sistem var. Parayı verirsin yükselirsin. Arayan kişi Google ve resmi bir kuruluş. Kendinizden daha çok ona güvenebilirsiniz.

MSET

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar bizim hurda alım satım ile alakalı bir işletmemiz var ben bu işletmenin internete örnek veriyorum hurdacı yazınca google haritalar varya ara butonu yol tarifi alınan yer hem orada gözükmek hemde yukarılara çıkmak istiyorum beni geçenlerde aradılar yok 300 tl ye çıkıcaksınız vb vb ama ben güvenemedim bana bu konu ile alakalı yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl daha yukarı çıkarım yada bunu sağlıyan danışmanlık yapan güvenli bir firma biliyormusunuz teşekkürler
Google Benim İşletmem Rehberi - Celilcan Topçuoğlu bu yazı sana yardımcı olabilir

caglatanriverdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Merhabalar, Google Dijital Atölye'nin "Dijital Pazarlamanın Temelleri" adlı bir ücretsiz kursu bulunuyor. Bu kursu tamamlayarak hem işletmenizi nasıl yukarılara taşıyabileceğinizi öğrenebilir, hem de ileride işinize yaramak üzere Google tarafından verilen sertifikaya sahip olabilirsiniz.