İşler Güçler ekibinden yeni dizi müjdesi!

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ahmet Kural, Twitter hesabından yeni dizilerini duyurdu

isler-gucler-ekibinden-yeni-dizi-mujdesi-190-130.jpg

Ahmet Kural, Twitter hesabından yeni dizilerini duyurdu. Ocak ayında yeni dizi Kardeş Payı ile ekranlara dönüyorlar

İşler Güçler'in rol arkadası Murat Cemcir ile birlikte rol alacak olan Ahmet Kural, yeni dizinin senaryo ve reji ekibinin de İşler Güçler'le aynı olacağını da böyle duyurdu.

Dizinin senaristi Selçuk Aydemir ise Twitter'da diziyle ilgili "Bir üleştirme birimi olarak "kardeş payını" kullananların dizisi, ocak ayında...” diye yazdı.

Kaynak

Reaksiyon puanı
16,118
vatana millete hayırlı olsun reyting rekorları kırarlar.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
dostum bu dizi de en fazla iki sezon sürer. Benim izlediğim dizililer kısa ömürlü oluyor, Güzel çirkin diye dizi vardı, on numara dizi onuda kaldırmışlar, ya bende gariplik var, ya da millette gariplik var. Pis Yedilinin devam ettiği sezonda Güzel Çirkin'nin yayından kaldırması... yorum bulamıyorum..

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
İlki gibi olmaz diye düşünüyorum ama inşallah yanlış düşünüyorumdur.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
dostum bu dizi de en fazla iki sezon sürer. Benim izlediğim dizililer kısa ömürlü oluyor, Güzel çirkin diye dizi vardı, on numara dizi onuda kaldırmışlar, ya bende gariplik var, ya da millette gariplik var. Pis Yedilinin devam ettiği sezonda Güzel Çirkin'nin yayından kaldırması... yorum bulamıyorum..
Bu devirde reyting almak istiyorsan saçma yapacaksın...

TheTruth

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
insanlarımız daha doğrusu 8-15 yaş arası gençler o dizinin saçmalığını anlayacak seviyede değiller

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en çok güldüğüm diziler arasındaydı bitmesine üzülmüştüm iyi oldu.