İskorpitx (Türk Hacker) Gurur Kaynağımız !!

Bu konuyu okuyanlar

tolga3589

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bekir; Anlamayanlar hacklenen site sayısına bakar,teknik kısma dikkat etmezler ve gerçekten davs öyle bir ezik yöntemdir ki hack aleminde bu yöntemi kullananları rezil ediyor :)

Hedef önemlidir,rastgele binlerce site hacklemek önemli değildir.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar, Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. İlerleyen zamanlarda siz de böyle konuşulabilirsiniz. Ama ben bu konuya yaptığım yorumu sizin konunuza yapmam.

bkrdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim amacım kesinlikle konu baltalamak falan değil. Herkes kendisini uzman olarak gördüğü konularda yorum yapar. tolga3589 nickli arkadaşta bu bilgiye sahip, farklı pencereden baktığınızı göstermeye çalışıyorum. Neyse, görüşmek üzere dostlar.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bekir dursun Demek cw desin.. Nick'in nedir ? merak ettim açıkcası :)

Sonuç itibariyle ben iskorpitx'in nereden olup yada nereden olmadığı ilgilendirmiyor ciddi anlamda.. sadece arkadaşın yaptığı iş türk halkının güçlü olduğunu dünyaya ispat olarak nitelendirelim ;) ve inanıyorum ki cw dede gerçekten yetenekli bir çok kişi vardır. ki onlarda isimlerini yaklaşık 5 sene önce felan duyurmuştular... evlilik sitelerini hacklemiştiler.. islâm'a haykırı olan işlere imza atanların fişini çekmiştiler. hatta tv ye çıkıp gerekirse isimleri bile açıklarız demiştiler.. ve o zaman türkiyeye korku salmıştılar bunlar unutulacak şeyler değildir.. cw yi unutmak mümkün değil, zaten benim bildiğim en iyi hack grup olarak cw'dir. ayyıldız diye kımseyıde ayırt etmem açıkcası.. bugün tahribat siteside operasyon yapsa yardım isterseler bile katılım olmalı bence.. :) hepimiz türküz sonuç itibariyle.. tc. adı altında yaşıyoruz ve ülkemize hep beraber sahip çıkmalıyız :) ayrı gayrı olmamalı diye düşünüyorum ben şahsen ... :)

Sonuç olarak yanlış anlaşılmasında türkiye cumhuriyeti adı altında yapılan her işte sanal ortamda hepimiz birizdir... ;)

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
O değil sen şimdi içeriğine birşeyler yerleştirmissindir :) bizi mizide hacklersin neme lazım :)) ben seni listeye alayımda verdiğin linkleri tıklamıyayım :p

bkrdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hehehe, en temizinden daha temiz. Adımız var orada sonuçta..

qazwsx41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O değil sen şimdi içeriğine birşeyler yerleştirmissindir :) bizi mizide hacklersin neme lazım :)) ben seni listeye alayımda verdiğin linkleri tıklamıyayım :p

tıkladıktan sonra senin yorumunu gördüm :laugh: tırstım ya aman diyim aman bizi hackleme :scared:

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hepsi hikaye rus programcılarından israilli yazılımcılardan satın aldıkları programalarla hack yaptığımızı sanıyoruz

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[video=youtube;N5MG4dCjGnU]http://www.youtube.com/watch?v=N5MG4dCjGnU[/video]

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
hepsi hikaye rus programcılarından israilli yazılımcılardan satın aldıkları programalarla hack yaptığımızı sanıyoruz

Yok o kadar değil kendi yaptığımız bir çok program mevcuttur ciddi anlamda diyorum, he belki onların programlarını geliştirmiş olabiliriz o ayrı bir olay :) ama %100 türk olanlar var inan. :)

@qazwsx41 korktun dimi :))) hahaha şaka takıLıyorum :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar sizde iyice çinliler gibi oldunuz (hani çin dövüş sanatlarında yok senin iyi yok benim iyi vardı ya) Ayyıldız timde hackerlar var kendilerine göre var, sizinde kendinize göre var. Adamlar herhangi bir kullandı diye lamer denilmez, ne biliyorsunuz belki adamlar hackledikleri siteyi lamer yerine koymak için en seçmişlerdir. Bırakın bu yok sen iyisin yok ben iyiyim iş yapın birazda namınız yürüsün.

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bekir usta senin sayfaya yazdım ama cvp gelemdi tek bir sorum olacak şuanki iktidarın yanındamısınız yoksa karşısındamı ??

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
boş boş konuşma ki, adam sansınlar =)

hops beyler, sakinlik lütfen.... kimse kimseye kırma hakkı yok şu 3 günlük dünyada... herkes özgürdür, bu özgürlükten yanada kimse kimseye terbiyesizlik yapmamalı ki birbirimize kin,nefret dünmanlık gibi hiç olmasını istemediğimiz şeyler oluşmasın ;)

sûkûnete davet ediyorum lütfen....

Bekir Dursun. yeteri kadar bilgiye sahip olman güzel birşey, yanlız hiç bir şekilde kendini böyle lanse etmemelisin bunu ciddi anlamda bilmen lazımdı ki cw de bu şekildedir ;)

Hadi bakalım konuyu saptırmadan efendi efendi devam :)

selweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seviyeli olun bu işi gerçekten bilenler vatanının sitelerini korusun.

Reaksiyon puanı
188
Başkalarının yazdığı hazır exploidleri kullanarak kör nenem de hackler o kadar siteyi. Sorsan iki satır program kodlamamıştır...

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
CW'yi bildiğine göre beni de iyi bilirsin, ben sevmediğim kişiye bile sevmiyorum diye cahil veya değil demem. Neyse o...

Yöntemi de Davs'dır. Hack'e ilk merak salanların yaptığı yöntemdir. Kimseyi kötüleme peşinde değilim. Bildiklerinizi unutun, bide böyle düşünüp görün istiyorum.

İyide hacım sende madem bu kadar yeneteklisin bu devletimize saldıran alçaklara karşı niye bir şeyler yapmıyorsun. Yada yapıyorsun biz mi haberdar değiliz.

bkrdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
önceki sayfalarda kişisel sayfamı vermiştim, oradan yaptığımızın yüzlerce çalışmadan bi kaçına bakabilirsin.. bazı arkadaşlar isim konusuna takılmışta, legalleştik dostlar =)) www.bg.org.tr ( Bilişim güvenliği ve bilişim suçlarına karşı mücadele derneği )

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
önceki sayfalarda kişisel sayfamı vermiştim, oradan yaptığımızın yüzlerce çalışmadan bi kaçına bakabilirsin.. bazı arkadaşlar isim konusuna takılmışta, legalleştik dostlar =)) www.bg.org.tr ( Bilişim güvenliği ve bilişim suçlarına karşı mücadele derneği )

Öve öve bitiremedin kendini yakında peygamberlikte ilan edersin :p

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet bekir abi fazla övdün ama her zaman hackerlara hayranım :)) CW de üyeliğimde var :) ama elimde imkan yok bu işi öğrenmek için (kota sorunu net hzıı sorunu gb) :D ama bilişim bölümü okuyorum ileride belki.. :) dal oalrak neyi seçmeliyim ? :cool::cool::cool:

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Şu hacker sitelerine bir ara beya kafa yormuştum ama msn hacklemesi ve 3-5 yıllık açıkları göstermekten başka birşey yapmıyorlar. Genellikle yöneticileri hariç lamer yuvası hepside.

Reaksiyon puanı
188

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
acaba eksper mi kullanıyo bilirsiniz hekır ana eksper kullanyodu :D

mkirca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler 140 bin site hackleyen birisi hacker olamaz...

hacker dediğimiz şahsiyetler kendi buldukları açıklarla site hacklerler

lamer denilen elamanlar ise sağda solda bulunan açıkları google veya benzeri araçlar ile site açıklarını taratıp kırılan kolay bir siteyi hacklerler

madem leblebi yer gibi site hackliyor en basitinde 10 tane site ismi yazalımda hacklesinler?

ama açık olmayan siteden duman çıkmayacağı gibi hersiteninde ekmeği yenmez

inanmayın boş beleş adamlara

bkrdrsn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
beyler 140 bin site hackleyen birisi hacker olamaz...

hacker dediğimiz şahsiyetler kendi buldukları açıklarla site hacklerler

lamer denilen elamanlar ise sağda solda bulunan açıkları veya benzeri ile site açıklarını taratıp kırılan bir siteyi hacklerler

madem leblebi yer gibi site hackliyor en 10 tane site ismi yazalımda hacklesinler?

ama açık olmayan siteden duman çıkmayacağı gibi hersiteninde ekmeği yenmez

inanmayın boş beleş adamlara

...