İsimtescil.net Saçmalığı Böyle Saçmalık Görülmemiştir!

Bu konuyu okuyanlar

windows7seven

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Sakın buradan domain server hosting almayın arkadaşlar benden uyarı.!

2-3 ay önce isimtescil.net'e geçtim. windows7seven.org domainli sitem var. Bu hafta online sitemap scripti kullandım ve aşırı kaynak kullanmışım. Scripti bir iki gün önce sildim. Sitem askıya alındı. Son iki gündür online destek ile mesajlaşıyorum. Sorunu buldum ve mesaj attım. .

Bana şu mesajı attılar:
Sayın müşterimiz,

Projeniz aktifleştirilmiştir, lütfen gün içerisinde yedeklerinizi alınız.

Saygılarımla.
Bende hemen yedek alma işlemine geçtim ki File zilla kullanıyorum. Dizinleri çok yavaş indirdi. Bağlantılar falan koptu ki oda ne sitem tekrar askıya alındı.

Sitemde Pligg ve Phpbb dışında hiçbirşey yok. (Seo var sitemap kapalı)

database alamadım.

Tekrar mesaj attım ne oldu diye verdikleri cevap şu
"Sayın müşterimiz,

Bilgisayarınızdan aynı anda açılmış 400'ü aşkın connection yapılmıştır. Durumla ilgili yapılabilecek herhangi birşey bulunmamaktadır...

İyi günler dileğiyle..."
Şimdi böylesine adice yapılan bir organizasyon böylesine dandik bir hizmeti kim veriyor acaba?

Online kişi sayısı 6-7 kişiydi forumda. 5 Robot var. File zilla sürekli bağlanmaya çalışıyor ama kapattıkları için bağlanamıyor.

Bunuda uyanıklık olarak görüp sitemi kapatıyorlar.

Oysaki böyle bir durum olmaması durumunda siteniz aktif olacaktır dendi.
Bir file zillayla koskoca isimtescil hostları serverları zarar görüyorsa kapatsınlar.

Özetlersek: İlkinde fazla kullanım olduğu doğrudur. Düşünmedim sitmap oluşturucunun koskoca isimtescil.net serverlarını kasacağını. Resimlerde devasa birşey duruyor. Ama öyle değil.
İkincisinde izin verdiler açık kalcak dediler. Filezilla ile bağlandım bilgisayara atıyordum dizinleri. Oda ne yarıda kesildi. DB alamadım. Dedilerki 400 bağlantı yapmışsınız artık açmayacağız.

Bunların yaptığı nedir?:cursing:

leo.pb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim iki Doaminim var Valla host Almadim aam Domain Aliyorum Ordan Musteri hizmetleride gayet iyi cevaplandiriyorlar Sorunlari Hostum olmadigindan pekde ihtiyacda olmuyor Belki Sisiznki Hostda Oldugundan belki Mutsuz Olabilirsiniz

Son mesajlar