Işığı Gören Son üyeniz =)

Reaksiyon puanı
7
Merhabala sevgili SDN Üyeleri :flowers:

İsmim Murat 18 yaşındayım Allah kısmet ederse bu yıl üniversiteye başlayacağım ( Arel Üniversitesi ) Lisede Muhasebe-Finansman bölümünden mezun oldum. Lise stajımı yaptığım firmada "Satın Alma Personeli" olarak kariyer hayatıma devam ediyoum (kafanız karışmasın üniversite 2. öğretim :)) Son olarak bekarım. :mrgreen:

Evet gelelim siteye nasıl üye olduğuma :)
Ofiste işlerimi bitirmiş zaman geçirmek için eğlenceli paylaşımı bol bir forum sitesi arıyordum bunu böyle boş zamanlarımda yapardım her forum sitesi benim için günü birlikti. Fakat o gün karşıma SDN adlı böylesine harika bir forum sitesi çıktı evet ilk girdiğimde diğerlerinden farkı yoktu fakat sitede durdukça bağımlılık yaratmaya başlamıştı bu sefer boş vakit yaratmak için işlerimi çabucak halledip zamanımı burda geçirmeye çalışıyordum site içerindeki birbirinden harika,bilgi verici ve yararlı paylaşımları takipetmek için adeta can atıyordum yalan yok en çok zaman ayırdığım bölüm komik yazı bölümü olmuştur (okumayı severim helede okuduğum yazı eğlenceli ise):mrgreen: evet aradan bayağı zaman geçmişti artık sadece siteyi takip etmek fayda etmiyordu artık sizin içinizden biri olmak sizin paylaşımlarınız hakkında yorum yapmak, sizinle dost olmak istiyordum fakat site içerisinde hiç bir tanıdığım yoktu :crying:
ama insan kafasına koyduğunda herşeyin üstesinden gelirmiş :yes:
Bir yol vardı oda site içerisindeki moderatör yetkili kişi yada adminlerle irtibata geçmekti ve bunu denemeye başladım son denememde ise karşılığını aldım :)
Ecevit beyle olan son irtibatım doğrultusunda siteye üye olmak için bir davetiye aldım
(Biraz daha uzatırsam film senaryosu çıkarabilme imkanı sunmuş olucak :mrgreen:)
ve artık aranızdayım ve burda olmaduğum için MUTLUYUM :clap:
DİPNOT:Yardımlarından dolayı "Ecevit BIKTIM"a teşekkürlerimi iletiyorum :wub:

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Sdn tartışmalarla konularla kamera arkalarıyla moderatörleriyle üyeleriyle uçuşan üyeleriyle bambaşka bir dünyadır :) Bu dünyaya hoşgeldin.

Reaksiyon puanı
7
Sdn tartışmalarla konularla kamera arkalarıyla moderatörleriyle üyeleriyle uçuşan üyeleriyle bambaşka bir dünyadır :) Bu dünyaya hoşgeldin.
evet o konu hakkında şüphem yok :)
Hoşbuldum. :)

---------- saat 16:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:11 eklenmişti ----------

Teşekkür ederim hoşbuldum.

---------- saat 16:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:12 eklenmişti ----------

İyi forumlar dilerim, aramıza hoşgeldin :)
Teşekkürler. Hoşbuldum. :)

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben en çok uçuşan üyeler başlığındaki yorumları okumayı seviyorum. Üyelerin uçarken mod.ların yaptıkları yorumlar beni öldürüyor :)

Reaksiyon puanı
7
Hoş buldum. :)

---------- saat 16:32 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:31 eklenmişti ----------

---------- saat 16:33 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:32 eklenmişti ----------

,
Hoş buldum :)

---------- saat 16:33 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:33 eklenmişti ----------

Hoş buldum :)

---------- saat 16:35 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:33 eklenmişti ----------

Ben en çok uçuşan üyeler başlığındaki yorumları okumayı seviyorum. Üyelerin uçarken mod.ların yaptıkları yorumlar beni öldürüyor :)
Uçuşan üyeler dediğiniz nedir acaba

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Kullanıcı adın da iyiymiş. :)..Hoşgeldin

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hoş Geldin bu arada bende Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsündeyim ama sabah :)

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
"Uçuşan üyeler" i açıklamadan önce forum kurallarını okumanı tavsiye ederim .İlk üye olduğum zamanı hatırlıyorum da açtığım başlık şöyledi "yeni üyeniz" başlığa karşılık cevaplar da şöyledi "forum kurallarını oku" :))
Forum kurallarına uymadığında özellikle de Pesi Ağa'nın üyeleri kanatlandırması :)

Reaksiyon puanı
7
Hepinize teşekkür ederim.

---------- saat 17:14 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:12 eklenmişti ----------

Uçuşan Üyeler

Umarım onlardan biri olmak istemezsin :D

Bu arada SDN ye Hoşgeldin :)
Okadar mı kötü :D

---------- saat 17:17 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:14 eklenmişti ----------

Bu konu için avatarı'nı dikkate almıyorum :mrgreen:

---------- saat 17:18 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:17 eklenmişti ----------

Kullanıcı adın da iyiymiş. :)..Hoşgeldin
Teşekkür ederim :) hoş buldum:) Bileğimde dövmesi var fakat geçici (kendim yaptım :)) kalıcısını da yakın zamanda yaptırmayı düşünüyorum :)

---------- saat 17:22 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:18 eklenmişti ----------

"Uçuşan üyeler" i açıklamadan önce forum kurallarını okumanı tavsiye ederim .İlk üye olduğum zamanı hatırlıyorum da açtığım başlık şöyledi "yeni üyeniz" başlığa karşılık cevaplar da şöyledi "forum kurallarını oku" :))
Forum kurallarına uymadığında özellikle de Pesi Ağa'nın üyeleri kanatlandırması :)
Bilgilendirme için teşekkür ederim okuyacağım :)

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
hoşgeldin. Bugün birine davetiye yolladım başımı ağrıtmaz inşallah :D

Davetiye=sorumluluk aman dikkat yakmayın bizi :D