Is icin notebook ve laptop

Bu konuyu okuyanlar

BYZADE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar 1.000 tl ve alti 15.6" lik isler icin laptop veya notebook ariyorum . En idealini onerirmisiniz ?

Son düzenleme:

BYZADE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam ben bide bunu buldum bu nasil dogrusu 14 " bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170902-213237.png
    Screenshot_20170902-213237.png
    193.7 KB · Görüntüleme: 453
Son düzenleme:

BYZADE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Haci bana pdf acsin int dolaniyim video rahat izletsin yeter program calistirmicam yukleyip calistirmicam yani . hangisini onerirsin

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Chromebook gayet uygun o zaman :)

BYZADE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam senin ilk onerdiginle benim gostereigim ayni fiyat hangisini almak mantikli simdi seninki dede ayni islevleri terine getirebileceksem onu alam . Chorome olayini bilmesigimden kafam karisti :D ona hore laptopu dukkandan calmislardi hemen gidip yarin icin alacam bi tane :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Hocam senin ilk onerdiginle benim gostereigim ayni fiyat hangisini almak mantikli simdi seninki dede ayni islevleri terine getirebileceksem onu alam . Chorome olayini bilmesigimden kafam karisti :D ona hore laptopu dukkandan calmislardi hemen gidip yarin icin alacam bi tane :D
Şöyler, ChromeOS sadece Google Chrome'un kendisidir aslında. Sadece internet tarayıcısının çalıştığı bir bilgisayar. Bu internet tarayıcısında istediğin herşey var. Windows'a Chrome kurup bir chromebook'un her işlevini kazanabilirsin ama Chrome OS güvenlik ve hız bağlamında elinde büyük bir koz var. Üstelik sürekli Chrome OS kendisini arkaplanda sana hissettirmeden güncelleyeceği için bilgisayarın yavaşlamayacak, aksine hızlanacak zaman içinde. Güvenli bir sistem kullanmış olacaksın. Ama Windows'ta yapabileceğinin çoğunu yapamazsın Chrome OS'da. Sadece internet ve ofis bilgisayarıysa sorun olmaz sanıyorum. Hangisini istersen onu al :)

Reaksiyon puanı
16,118
git vatan'a,teknosa'ya casper haricinde ne varsa onu al Hometech 14'' notebook yapmış iyi o.