İş Bankası'nın sistemi çöktü!

XTİMURX

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Adamlar kendi misyonlarıyla çelişiyorlar, daha ne diyeyim :)
2- AYYILDIZ TIM' in sag - sol ideolojiyle yada bunlarin disinda herhangi bir ideolojiyle, siyasi gorusle, olusumla, partiyle, orgutle, dernekle hic bir ilgisi yoktur.
4- Turkiye Cumhuriyeti sinirlari icerisinde kurulmus sitelere karsi ideolojileri ne olursa olsun hukuki hakkin, tepkinin kullanilmasi disinda herhangi bir saldirida bulunulmasi, bu saldiriya tesvik ve destek olunmasi, herhangi bir saldiri gerceklestiginde bu saldiriyi ovucu, destek verici, yeni saldirilari tesvik edici yorumlarda bulunulmasi KESINLIKLE YASAKTIR.

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
az önce bunu paylaştılar

p2t1j.jpg

- - - Mesaj Güncellendi - - -

p2t3k.png

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
İşin garibi ayyıldızın sitesine de girilmiyor :D

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Eğer gerçekten bu işi AY YILDIZ TIM yaptı ise, helal olsun.. Bu iş kolay kolay yapılacak bir iş değil çünkü..
Umarım sıradaki de doğuş grubunun bankası garanti ve boyner in yapı kredisi olur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Estirin estirin teror estirin. Yarin bir gun hesap gunu geldiginde sizin vereceginiz cevap bellidir. Hak hukuk tanimayan ay yildiz dunyanin ekonomisi nasil donuyor baksin. Bankalar olmadan dunyada ekonomi diye biir sey kalmaz. Gucleri varsa cokertsinler bankacilik sistemini donelim tas devrine. Yoksa insanlarin lokmalariyla oynadiklarini iddaa edip bir de gulmesinler. Paraya acil ihtiyaci olup da bankadan parasini cekmek isteyip cekemeyenin kul hakkina girip bunun hesabini verebileceklerini saniyorlarsa ne mutlu onlara.

Goliath

Asistan
Reaksiyon puanı
0
helal olsun ayyıldız'a. darısı diğer bankaların başına :)

endiresli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İş Bankasını bitirecekler mi?
iş bankasını bırak allah korusun türkiyeyi bitirecekler.
taksim olayları bu işin provası,
türkiye eliyle suriye ve komşu ülkeleri bitirdiler allah esirgesin sıra türkiyeye geldi. bu millet kafalarını kumdan çıkarmadıkça başlarına daha binbir tür bela gelecek. inşallah yanılıyorum.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ayyıldız kaç para höpürdetmiş bankadan bunu da açıklasın. O kadar sistemi çökerten adam, eli boş çıkmaz.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Eğer hisse ve itibar kaygısı altında bir yalan değilse:

İş Bankasının açıklamasına göre banka "veri depolama sistemi sanallaştırma katmanı üzerindeki donanım kaynaklı bir arıza" sebebiyle kapalı.

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iş bankası türk telekomu bırakıp süperonlıne ye geçmişti. İşbankası kapalı sistem data devrelerini bırakıp sistemini degiştirirse yol geçen hanı gibi olurlar :) her ne olursa olsun ayyıldız tim yapmıssa onlarda gercek ideolojilerinden sapmıslardır.Ayyıldızın taksımdekı marjınal gruplardan ne farkları kalır bu eylemle......

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
siteye hala girilemiyor
mesai bitince işi bırakıp eve gittiler galiba.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Bugün oldukça zor bir durumda kaldım bu olay yüzünden. :sneaky2:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir arkadaş en çok İş Bankası'ndan tiksiniyormuş.Hint Müslümanların parası ile Atatürk'ün kurduğu,%100 Türk tek özel banka olduğu,81 ilde binlerce futbol sahası büyüklüğünde ağaç diktiği, Karından Türk Tarih ve Türk Dil Kurumunun pay aldığı , içerisinde Yunan,İtalyan,Fransız,İngiliz,İspanyol,Amerika vb. sermayesi olmadığı için mi tiksiniyorsun.Çalışmamakta özgürsün tabi ama lütfen neyse...

mayten

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ucuz etin yahnisi işte telekom hatlarını bırakıp diger firmara gectiler sonuc bu işte.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
ayyıldızın işi değil bu :) beceremez onlar ondakikalığına index atarlar eski haline gelir arıza şubelerde var donanımsal bir sorun ayyıldız yapmadı ama yapsa sadece online bankacılığı etkiler yani web sitesini bunlar hayelet değilki donanımsal sorun versin inanmayın onlarda rant peşinde ki desinler vaybe ayyıldıza bak :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

tabikide yapmışsada büyük bir yerde destek almaları lazım sistemde data verileri silinir usta kişiler tarafından daha illeriye gidilir backup da zarar verebilir ama ayyıldız bu kadarını beceremez bence başka iş var bu işte ve ya donanımsal arıza dediğim gibi

oduncu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ayyildiz çöken sistemleri sahiplenmeyi çok sever, kazara snd server çökerse onuda sahiplenebilir. işbankası sistemi internete kapalı bir sistemdir, onun için şubeden lan bağlantısı ve en az bt yöneticisi ve bölge müdürü şifresi olmadan ping bile atamaz

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
İnternet bankacılığını kullandım bugün sorun yoktu bankamatiklerin hiçbiri çalışmıyordu.

Bu Ayyıldızı devletimizin çıkarlarına ters düşen siteleri çökerttiği yada sekteye uğrattığı için diyeyim seviyordum ama adamları face'den takip ediyorum:

1-Paylaştıkları şeyler hep sağcı (ben sol yada sağcı değilim)
2-Kim yazıyorsa artık paylaşımlarda gülücükden geçilmiyor.
3-Olumsuz bişey yazanı banlıyorlar
4-Birçok sitede bunların 3-5 velet olduğuna dair oldukça büyük bi söylenti var.

Bunların hepsi Redhack içinde geçerli. Onların tek farkı sağcı değil solcular. Ama ikiside kimseyi desteklemez sorsan.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
İnternet bankacılığını kullandım bugün sorun yoktu bankamatiklerin hiçbiri çalışmıyordu.

Bu Ayyıldızı devletimizin çıkarlarına ters düşen siteleri çökerttiği yada sekteye uğrattığı için diyeyim seviyordum ama adamları face'den takip ediyorum:

1-Paylaştıkları şeyler hep sağcı (ben sol yada sağcı değilim)
2-Kim yazıyorsa artık paylaşımlarda gülücükden geçilmiyor.
3-Olumsuz bişey yazanı banlıyorlar
4-Birçok sitede bunların 3-5 velet olduğuna dair oldukça büyük bi söylenti var.

Bunların hepsi Redhack içinde geçerli. Onların tek farkı sağcı değil solcular. Ama ikiside kimseyi desteklemez sorsan.
bir paylaşımlarında eleştiriverdim. şu an banlıyım :) sadece paylaşımları görüyorum o kadar.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu hacker gruplarının açıklamaları neden hep 15-19 yaş aralığındaki gençlerin ifadelerine benziyor? Hepsi böyle bu grupların. Sırf bana mı öyle geliyor?