İş Bankası İş Cep İle Şubeden Randevu Alma Hızlı işlem

Bu konuyu okuyanlar

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105

oturduğunuz yerden cep telefonunuza kurduğunuz işcep uygulaması üzerinden dilediğiniz şubeden bir gün öncesinden belirli tarih ve saat aralıklarında randevu alabilirsiniz Bankada sıramatikte kartınızı okuttuğunuzda veya bilgilerinizi girdiğinizde müsait olan ilk sırayı size verecektir​

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Aslında şu randevu işi çok güzel bir şey. Keşke tüm bankalara gelse. Kalitenin ve rekabetin artması adına güzel bir öncülük.

Bundan 10 yıl önce falan Garanti Bankası'na gittim. Bankada hesabım yok. Sıra aldım. 1 saattir sıra bekliyorum. Birisi geldi bankanın kartını okutup sıra aldı ve hemen sıra ona geldi. Benim gibi bekleyenler de var söylenmeye başladılar tabi. Bankanın müşterisi olmayanlar bu kadar dışlanmaz ya. O günden sonra Garanti Bankası bitti benim için.

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Aslında şu randevu işi çok güzel bir şey. Keşke tüm bankalara gelse. Kalitenin ve rekabetin artması adına güzel bir öncülük.

Bundan 10 yıl önce falan Garanti Bankası'na gittim. Bankada hesabım yok. Sıra aldım. 1 saattir sıra bekliyorum. Birisi geldi bankanın kartını okutup sıra aldı ve hemen sıra ona geldi. Benim gibi bekleyenler de var söylenmeye başladılar tabi. Bankanın müşterisi olmayanlar bu kadar dışlanmaz ya. O günden sonra Garanti Bankası bitti benim için.
Sadece Garanti bankası değil diğer bankalarda müşterisine öncelik veriyor Cepten randevu alma uygulaması işi bir adım daha götürerek müşterileri arasında size öncelik veriyor saatide sizin belirlemenizde işlerinizin aksamadan devam etmesini sağlayabilir