Yardım iş arayışım vardır. Detaylar içerde

Bu konuyu okuyanlar

MT61

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Selamlar SDN ailesi,
İstanbul'da ikamet etmekteyim. Kendimi evde, sağda solda vs derken bir şeyler biriktirip bir yol aldım . Teknolojiye deli gibi merakı olan, sürekli teknoloji ile ilgilenen biriyim.
Şu an da aktif olarak bir işte çalışmıyorum. Webmaster benzeri yerlerden gelen freelance işleri yapmaktayım.

Ben kimim;
Yazılıma olan ilgim C# ile başladı. C# kursu ile başladım. Sonrasında mobil istediğimi anlayıp Swift diline geçiş yaptım. Swift dilinde temel düzeydeyim. Amacım bu alanda kendimi olabildiğince iyi şekilde yetiştirmek ve deneyim kazanmak. Swift ile ilgilenirken bir yandan kendim de yapmak istediğim app'lerin tasarımlarını yapayım derken daldım UI / UX kısmına. Amatör olarak tamamen kendim bazı UI /UX tasarımlar ortaya çıkardım. Hayatımız teknoloji olunca burada ki her şeyi öğrenmek, bir şeyler yapayım dedim. Daha sonra hızlıca kendimi web siteleri yapma konusunda geliştirdim. Şu ana kadar belki de 50'den fazla web sitesi yapmışlığım vardır. ( Genelde wordpress alt yapısını kullanıyorum. WP konusunda orta hatta ileri seviyeye yakın olduğumu düşünüyorum. ) Haber, blog, ETicaret, vs...

Tabi ki de kendimize de vakit ayıralım arada eğlenelim , bunları da videoya çekelim, yayınlayalım vs derken bir oyun kanalı açtım. YT videoları atmaya başladım. Videolarımı ve video kapak görsellerin hepsini kendim yapmaya başladım. Video editte bazen Movavi, bazen camtasia kullanıyorum. Resimleri de yine bu programlar, veya bazı lisanslı hesaplar ile yapıyorum. Nonolive'de resmi sözleşmeli yayıncı olduğumu da belirteyim.

Kısaca, kendim bu alanlarda deneyimlerim mevcuttur. Bu alanlarda daha fazla deneyim kazanmak, iş tecrübesi yaşamak için iş arayışım vardır.