Yardım iş arayışım vardır.

Bu konuyu okuyanlar

MT61

Asistan
Katılım
22 Haziran 2017
Mesajlar
222
Reaksiyon puanı
69
Puanları
28
Yaş
31
Selamlar SDN Ailesi,
iş arayışım vardır. Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse

istanbul'da ikamet etmekteyim. Kendimi evde, sağda solda vs derken bir şeyler biriktirip bir yol aldım . Teknolojiye deli gibi merakı olan, sürekli teknoloji ile ilgilenen biriyim.
Şu an da aktif olarak bir işte çalışmıyorum. Sadece bazı yerlerden gelen freelance işleri yapmaktayım.

Ben kimim;
Yazılıma olan ilgim C# ile başladı. C# kursu ile başladım. Sonrasında mobil istediğimi anlayıp Swift diline geçiş yaptım. Swift dilinde temel düzeydeyim. Amacım bu alanda kendimi olabildiğince iyi şekilde yetiştirmek ve deneyim kazanmak. Swift ile ilgilenirken bir yandan kendim de yapmak istediğim app'lerin tasarımlarını yapayım derken daldım UI / UX kısmına. Amatör olarak tamamen kendim bazı UI /UX tasarımlar ortaya çıkardım. Hayatımız teknoloji olunca burada ki her şeyi öğrenmek, bir şeyler yapayım dedim. Daha sonra hızlıca kendimi web siteleri yapma konusunda geliştirdim. Şu ana kadar belki de 50'den fazla web sitesi yapmışlığım vardır. ( Genelde wordpress alt yapısını kullanıyorum. WP konusunda orta hatta ileri seviyeye yakın olduğumu düşünüyorum. ) Haber, blog, ETicaret, vs...

Onlarca web sitesi vardır yaptığım ancak bazıları kapandığı için şu an da sadece açık olan ve aklıma gelen siteleri paylaşmak istiyorum

fulyaebe.com
prdsotre.com
missloretta.com

kimyaborsasi.com.tr ( Site yönetimi, güncellenmesi , takibi ..)

Tabi ki de kendimize de vakit ayıralım arada eğlenelim , bunları da videoya çekelim, yayınlayalım vs derken bir oyun kanalı açtım. YT videoları atmaya başladım. Videolarımı ve video kapak görsellerin hepsini kendim yapmaya başladım. Video editte bazen Movavi, bazen camtasia kullanıyorum. Resimleri de yine bu programlar, veya bazı lisanslı hesaplar ile yapıyorum.

Yönettiğim ve tasarımlarını yaptığım bazı instagram sayafları :

Kısaca, kendim bu alanlarda deneyimlerim mevcuttur. Bu alanlarda daha fazla deneyim kazanmak, iş tecrübesi yaşamak için iş arayışım vardır.
 
Üst