Bu konuyu okuyanlar

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar fazla uzatmadan direkt konuya giriyorum ben bir blog açacağım ve bu blogda sezonluk diziler,haber yazıları,gezi yazıları,bilgilendirici yazılar vs. olacak yani bildiğiniz bir tv kanalı formatında olacak ilk başta blog açmamın sebebi ise tecrübe edinmek. Her neyse zaman geçip bloğumuz büyüdükçe ve tecrübe kazandıkça kendimize ait bir sitemiz olacak e en sonunda YouTube da var olacağız burada ise sitemizde yazılı olarak yaptıklarımızı görüntülü yapacağız işte haber bülteni,diziler,magazin vs ama bunları tek başıma yapamam tabiki de o yüzden varsa benim siyasetim iyidir haber yazıları yazarım,gezmediğim yer yok gezi yazısı yazarım,videoda üstüme tanımam her türlü video hazırlarım vs. Artık orası hünerlerinize kalmış benimle bu yolda yüreyebilecek kişilerden birisiyseniz hep beraber bir medya şirketi kurabiliriz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Para olayına gelecek olursak google adsense den para kazanmaya başlayınca bu parayı bölüşeceğiz tabiki de

---- Mesajlar birleştirildi ----

Günde belki de en fazla bir iki saatinizi ayıracaksınız korkmanıza gerek yok

Son düzenleme:

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Bak diyelim ki siteyi kurduk.
  1. Ne zaman para kazanmaya başlayacağız
  2. Bende site yapmak ile ilgili düşüncem var fakat yollarını bulamıyorum
  3. Devletimize sunduğum bir projem var fakat bitmediği için açıklayamıyorum
Projem işsizliği azaltmak ile ilgili olacak
  1. Bir ortak olarak bana nasıl güveneceksin
  2. Diyelim ki bu işe girdik ilerde bırakacağımı söyledim ne olur sonra?
Cevapları bekliyorum

vipolivvv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@Ageraa çok istiyorsun bi meşgale bulmak ama altı boş iş tekliflerin var gibi geliyor bana anladığım kadarı ile öğrencisin profesyonel bir iş yapmak istiyorsun ama maddi yönden bi destek yok böyle durumda ya çok bilgi birikimin olması gerek bu yolda öyle sponsor bulabilrsn yada maddi yönden kuvvetli bir iş ortağı bana 2 side yok gibi geliyor bence bi uğraş bul ama nedeyim yolun açık olsun

Son mesajlar