İş Amaçlı Bilgisayar Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Merhaba arkadaşlar öncelikle yardımcı olan ve olucak herkese çok teşekkür ederim. Bugün bir bilgisayar almayı düşünüyorum fiyat aralığım 8000-9500₺ arası iki model arasında kalmış durumdayım şu anda Apple MacBook Air M1 8/256 GB ve Huawei Matebook D16 16/512 GB arasında kaldım şu anda MacBook cihazını 9000₺'ye öğrenci indirimi ile alabiliyorum.

Bilgisayarı kullanım amacım genel olarak Discord üzerinde mesajlarımı okumak maillerimi okumak not almak AnyDesk, teamwiever gibi uzak masaüstü kontrol programlarını kullanmak ve internette akıcı bir şekilde gezip içerik tüketmek olarak yorumlayabilirim çok nadir olarak canım sıkılınca ufak tefek oyun oynasam yeterli olucaktır bu iki model arasında kalmış bulunmaktayım sizin öneriniz nedir sizce hangisi alınmalı? Yardım eden herkese çok teşekkürler.

Modeller;
Huawei Matebook D16 ( 16/512 GB )
Apple Macbook Air M1 ( 8/256 GB )

Atakan.ç

Asistan
Reaksiyon puanı
80
ne tür oyun oynuyorsunuz? online, offline ?

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
ne tür oyun oynuyorsunuz? online, offline ?
Offline Veya Online Çok Nadir Oyun Oynarım Zaten Genelde Canım Çok Sıkkın Olunca Minecraft,Witcher 3,GTA Gibi Ufak Tefek Oyunlar Çok Oyun Bağımlısı Değilim Nerdeyse Hiç Oynamıyorum

ilkerdkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba arkadaşlar öncelikle yardımcı olan ve olucak herkese çok teşekkür ederim. Bugün bir bilgisayar almayı düşünüyorum fiyat aralığım 8000-9500₺ arası iki model arasında kalmış durumdayım şu anda Apple MacBook Air M1 8/256 GB ve Huawei Matebook D16 16/512 GB arasında kaldım şu anda MacBook cihazını 9000₺'ye öğrenci indirimi ile alabiliyorum.

Bilgisayarı kullanım amacım genel olarak Discord üzerinde mesajlarımı okumak maillerimi okumak not almak AnyDesk, teamwiever gibi uzak masaüstü kontrol programlarını kullanmak ve internette akıcı bir şekilde gezip içerik tüketmek olarak yorumlayabilirim çok nadir olarak canım sıkılınca ufak tefek oyun oynasam yeterli olucaktır bu iki model arasında kalmış bulunmaktayım sizin öneriniz nedir sizce hangisi alınmalı? Yardım eden herkese çok teşekkürler.

Modeller;
Huawei Matebook D16 ( 16/512 GB )
Apple Macbook Air M1 ( 8/256 GB )
256 GB sorun olmazsa M1 işlemciden dolayı MacBook tercih ederim tabi bu durumda telefonunun markası da önemli ekosistemi kurmak için örneğin telefonun apple ise airdrop gibi servisler işine yarayabilir

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Offline Veya Online Çok Nadir Oyun Oynarım Zaten Genelde Canım Çok Sıkkın Olunca Minecraft,Witcher 3,GTA Gibi Ufak Tefek Oyunlar Çok Oyun Bağımlısı Değilim Nerdeyse Hiç Oynamıyorum
Ufak tefek oyunlar mı onlar hocam :) hemen söylüyorum testlere bakıyorum şuan

Atakan.ç

Asistan
Reaksiyon puanı
80
yani bilemedim şimdi minecraft mac bilgisayarda oynanıyor ama gta oynayamassın benim tercihim mac olurdu ama birazdaha araştır diğer kişilerinde tecrübesini dinleyerek karar ver. Hayırlı olsun şimdiden

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
1. Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...