Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Mide rahatsızlığı nedeniyle özel bir hastanede tedavi altına alınan İrem Derici'nin tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam ediliyor. Sinan Akçıl, yakın arkadaşı Derici'nin sağlık durumu hakkında sosyal medyadan açıklama yaptı.

sinan-akcil-dan-irem-derici-ye-kiymetlim-9897532.Jpeg

Sağlık sorunları sebebiyle konserlerini iptal eden İrem Derici, Acıbadem Fulya Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'ne transfer edildi. 30 yaşındaki şarkıcıc sağlık durumuna ilişkin, "elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu" açıklaması yaptıldı.

irem-derici-nin-saglik-durumu-9897650.Jpeg

"İYİLEŞME SÜRECİNE DOĞRU HIZLA İLERLİYOR"

ünlü popçunun babası Hulusi Derici ile görüşen Sinan Akçıl, geçtiğimiz aylarda yakın arkadaşının sunduğu 'Eğlenmene Bak' programından bir kareyi takipçileriyle paylaştı.

Akçıl, instagram'da yayımladığı kareye, "Görüştüm, babası sevgili Hulusi Derici'nin kanatları altında, iyileşme sürecine doğru hızla ilerliyor melek kalpli İrem. "KIYMETLİM"iz bize çok acil geri dön. Ben ne söylettim sana geçen sene; Seni sevenler oldukça sana hiçbir şey olmaz. Yemekler hazır, şimdiden afiyet olsun huysuz kız" notunu yazdı.

"HERKESİN DUASINI BEKLİYORUZ"

Tedavisine yoğun bakımda devam edilen İrem Derici'nin yakınları hastaneye akın etti. Şarkıcı Merve Özbey, "Yoğun bakımda olduğu için sadece aile girebiliyor. Umudumuz iyi olması, herkesin duasını bekliyoruz. Daha iyiye gittiğini duyduk. Hepimiz birazcık daha ümitlendik. Konuşabiliyor, her şey yolunda. İnşallah her şey yoluna girecek. İrem güçlü kızdır toparlar” dedi.

Oyuncu Gonca Vuslateri ise "İyi bir enerji alıyorum. Bir şey olacağını düşünmüyorum. Ailesi üzgünler biraz ama sonuçta takibinde oldukları bir tedavi sürecindeler. Her şey yoluna girecek" şeklinde konuştu.

İrem Derici'nin sağlık durumu