İran'da civcivler canlı canlı gömülüyor

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
İran'da tavuk etine talebin azalması nedeniyle yüz binlerce civcivin canlı halde üzerlerine toprak dökülerek toplu halde itlaf edilmesi, ülkede büyük tepki topladı.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Bu nasıl bir şey :( Ben daha muhabbet kuşumu hiç salmadan duramazken bunların yaptığı nedir

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Bunlar nasıl müslüman

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ahhh Şu para yok mu :( Ticari kaygılar kar zarar hesabı...

Fİrma sırf kar etmiyor diye civcivleri büyütmektense canlı canlı gömmeyi planlıyor. ( Ulan sevabına dahıt köylüye vatandaşa büyütsünler millete 20 şer 30 ar ver gitsin başının gözünün sadakası olsun sözde İRAN'da müstlüman ülke. AMa millette tavuk olursa bizden tavuk almazlar kar düşer hesabına gerçekten çok yazık. Vİdeoyu açıp isleyemedim sesleri gelecek diye görüntüsü yetti...

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Ahhh Şu para yok mu :( Ticari kaygılar kar zarar hesabı...

Fİrma sırf kar etmiyor diye civcivleri büyütmektense canlı canlı gömmeyi planlıyor. ( Ulan sevabına dahıt köylüye vatandaşa büyütsünler millete 20 şer 30 ar ver gitsin başının gözünün sadakası olsun sözde İRAN'da müstlüman ülke. AMa millette tavuk olursa bizden tavuk almazlar kar düşer hesabına gerçekten çok yazık. Vİdeoyu açıp isleyemedim sesleri gelecek diye görüntüsü yetti...
Çok güzel söyledin.Ama sanırım düşünmeyi unutmuşlar.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,063
Hayvanların suçu ne? Bunlar nasıl insan. Gerçi insanlar mı ki?
Yeryüzünde zulmün artması kıyamet alametlerinden zaten. Boynuzsuz hayvanın bile boynuzlu hayvanlardan hakkını alacağı o hesap gününde bunlar ne yapabilecek acaba?
Aklınız varsa asıl kendinizi gömün. Sizin gibiler hakediyor bunu ??

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Gördüğünüz kısmı bunlar daha nicelerine şahit oldum

İnsanların haberi yok ama hayvanlara toplu işjence yapan yer çok

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Bazen Dünya'da bu kadar acımasız insan varken, şu salgının böyle vicdansız insanlara hak olduğunu düşünüyorum.
Birileri yenmeyecek hayvanları yer, birileri canlı canlı derilerini yüzer, birileri gömer..
Şu Dünya'ya en çok zarar veren canlı yaratık biziz.
İnsanlar kabuğuna çekilince, hayvanlar özgürlüklerine kavuşmaya başladı. Kaldırımlarda çicekler açmaya başladı. Dünya şu süreçte kendini yenilemeye başladı..

Herkes ektiğini biçer..

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Hala başımıza gelen onca musibet ve felaketten ders almayan insanoğlu!
Genelleme yaparak ülkeyi de suçlu bulamıyorum. Belki haberleri yoktur. Sonuçta ülkemizde de kediyi sopayla öldürenler, yavru köpeğin bacaklarını kesenler vardı.
Ama hayvanları bunlar gibi öldüren, eziyet eden kim varsa bulunup cezalandırılmalı. Sonuçta onlarda bir can taşıyor.

livane08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır. Forum kuralları madde 9
Küfür etme lütfen..
istedin kadar uyar güzel kardeşim ben burda boş yere azımı bozmuyorum isterseniz banlıyabilirsiniz fakat ben bu viedoda göz yumamazdım

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
istedin kadar uyar güzel kardeşim ben burda boş yere azımı bozmuyorum isterseniz banlıyabilirsiniz fakat ben bu viedoda göz yumamazdım
Küfür etmen neyi değiştirebilir sence ?? Kimse istemez o hayvanların katledilmesini..

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
amına koduklarımın orospu cocuklarına bak ya allah sizin belanızı versin ya bune ya canım yandı lan benim
Demiş olduğun şeyde kesinlikle haklısın fakat kurallara dikkat.

Bunların ticareti, parası batsın kalpsiz pislikler, biz buradan kırıldık siz onu yaparken içiniz tık etmedi?
Bir canlının hayatı kazanacağınız üç paradan daha mı önemli ey kendini zeki zannedenler!

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
Küfür ile ilgili konuşmayı kapatalım.
Tepkinizi ifade etmek için küfür kullanmanıza gerek yok.
Mesajlarınızda küfür bulundurma sebebiyle forumumuzdan 1 aylığına uzaklaştırıldınız.

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
Hocam neden uyarı verilmedi arkadaşa?
Küfür ile ilgili konuşmayı kapatalım.

Tepkinizi ifade etmek için küfür kullanmanıza gerek yok.
Mesajlarınızda küfür bulundurma sebebiyle forumumuzdan 1 aylığına uzaklaştırıldınız.

Son mesajlar