Irak bile başardı. Türkiye yok etmeye devam ediyor..

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bu forumu galeyana getiren sensin, senin yüzünden insanlar hep ceza alıyor, bende senin bu akşam bir kaç mesajını raporladım, umarm gereğini yaparlar.

Aklı başında normal bir insan konudaki mesajları baştan okuyunca tartışmaları çıkaranın siz olduğunu görecektir zaten.

Ben kimseye durduk yere tartışma çıkarmadım , ilk mesaj ile tartışmayı başlatan ve hakaret edici kelimeler kullanan sizlersiniz.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İşine gelince akparti forumdan bana mesaj aktarmasını ve güle oynaya tahrik ve tehkir etmeyi biliyorsun ama :mad:

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
İşine gelince akparti forumdan bana mesaj aktarmasını ve güle oynaya tahrik ve tehkir etmeyi biliyorsun ama :mad:

Evet devletin yaptığı yanlışları tartışacağınıza burada savunuyorsunuz ve kavga o şekilde çıkıyor.

Ben chpnin yanlışlarını da eleştiriyorum ne var bunda ?

Devletin yanlışlarını da eleştirin , takım tutar gibi parti tutuyorsunuz. bana 3-4 kişi saldırıyorsunuz , güzelce tartışma yapacağımıza

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Odatv'yi neredeyse hiç ziyaret etmedim ama Türk gazeteciliği kötü bir noktada. Eskiden takip ettiğim bazı yazarlar vardı şimdi onlar da ünlülerin bir oturuşta kaç tabak mantı yediğini yazar olmuş. Son bir senedir bir yazar olarak haber okumaktan keyif almıyorum.

Eskiden news kaydı için cebelleşilirdi. Şimdi ufak bir fonlamayla herkes gasteci :) Kimi birilerinin projeleri olarak görev alıyor, kimi nereden hit alacaksa oraya yöneliyor. Bu ya yanlı siyaset, ya magazin oluyor. Odayı geçtim, sözcüye giriyorsun iki satır kod yazmışlar adblock varsa içerik kapalı. Hadi ben aşıyorum sorun değil de, %80'i yanlı olan araştırmadan yoksun haberleri var %15 ise bait içerik. Velhasıl kelam yıllardan beri sadece NTV izlerim.

@Görkeem,
Yanlı yürüttüğün başarısız siyasetin yerlerde olsa da bu karda yürü izini belli etme olayını çok iyi beceriyor yani kıvırıyorsun. Konu içeriğinde alıntıladığın metne kaynak olarak siteyi gösteriyorsun. Ama bir gün çakılmanı diliyorum. Alıntılıyor olsan dahi forum kuralları gereği, tüm paylaşımlarının yasal sorumluluğu gene senin üstüne.

İnsanların bam telini biliyor ona göre içeriği paylaşıyor, silah zoruyla olmasa da taktik zoruyla insanları dialoğa sürüklüyorsun. Birde pişkin pişkin raporladım, tatile çık falan gibi bariz şekilde belli de ediyorsun. Yani insanları forum dahilinde suça teşvik ediyorsun. İşin gücün yok anlıyoruz ama insanları devlete karşı, akabide burada birbirine karşı didiştiriyorsun. Fitne uykudadır uyandırana diye birşey var ama senin çok inanacağını zannetmiyorum bunlara. İnanamadığım birşey var gündem konusunda bile dolaylı yoldan siyaset kapısı açıyor ve kişileri forumdan uzaklaştırmaya çalışıyorsun.

Moderatörler nerede ? Yoksa onlarda taraflı tutum sebepten ötürü başka perspektiften mi bakıyorlar ?

Son düzenleme:

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Eskiden news kaydı için cebelleşilirdi. Şimdi ufak bir fonlamayla herkes gasteci :) Kimi birilerinin projeleri olarak görev alıyor, kimi nereden hit alacaksa oraya yöneliyor. Bu ya yanlı siyaset, ya magazin oluyor. Odayı geçtim, sözcüye giriyorsun iki satır kod yazmışlar adblock varsa içerik kapalı. Hadi ben aşıyorum sorun değil de, %80'i yanlı olan araştırmadan yoksun haberleri var %15 ise bait içerik. Velhasıl kelam yıllardan beri sadece NTV izlerim.

@Görkeem,
Yanlı yürüttüğün başarısız siyasetin yerlerde olsa da bu karda yürü izini belli etme olayını çok iyi beceriyor yani kıvırıyorsun. Konu içeriğinde alıntıladığın metne kaynak olarak siteyi gösteriyorsun. Ama bir gün çakılmanı diliyorum. Alıntılıyor olsan dahi forum kuralları gereği, tüm paylaşımlarının yasal sorumluluğu gene senin üstüne.

İnsanların bam telini biliyor ona göre içeriği paylaşıyor, silah zoruyla olmasa da taktik zoruyla insanları dialoğa sürüklüyorsun. Birde pişkin pişkin raporladım, tatile çık falan gibi bariz şekilde belli de ediyorsun. Yani insanları forum dahilinde suça teşvik ediyorsun. İşin gücün yok anlıyoruz ama insanları devlete karşı, akabide burada birbirine karşı didiştiriyorsun. Fitne uykudadır uyandırana diye birşey var ama senin çok inanacağını zannetmiyorum bunlara. İnanamadığım birşey var gündem konusunda bile dolaylı yoldan siyaset kapısı açıyor ve kişileri forumdan uzaklaştırmaya çalışıyorsun.

İsteyen konulara mesaj yazmaz o kadar basit .. ülke ile bir haber paylaşılması ne kadar yanlış ? herkesin üzerin de yasal sorumluluk var , devlete ve devlet büyüklerine hakaret edici bir içerik , görsel yok .

Resmi kaynak gösterilerek bu haberler paylaşılıyor , bunda her hangi bir illegallik yok .

Üyelerin tartışması beni ilgilendirmez onların sorumluluğunda , adam gelip bu konuda kavga ediyorsa ben ne yapayım , adam beni alıntılayarak konu ile ilgili değil şahsım ile ilgili laf atıyor .

herkes açılan konu içeriğiyle ilgili yorum yapsa kimse kimseyle kavga etmez .

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Konu sahibinin isteği üzerine konu kilitlenmiştir. Bir sorunuz, şikayetiniz varsa özelden ulaşabilir ya da ilgili yeri raporlayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...