iQOO Neo5 HQ Lansmandan Önce Görselleri Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Bugün iQOO, görünümünü sergilemek için iQOO Neo5'in yüksek çözünürlüklü görüntülerini paylaştı.

iQOO Neo5

iQOO Neo5 akıllı telefonun mavi ve siyah modeli yeni yayınlanan görsellerde görülebilir. Cihazın Ekran özelliklerine bakarsak, 6.62 inç S-AMOLED E3, Full HD + çözünürlük ve 120Hz erkan yenileme hızı olacağı söyleniyor. Ekranda parmak izi okuyucusu olacağı söyleniyor.

iQOO Neo5'in tasarımına baktığımızda, sağ tarafta ses açma, kapama ve güç tuşu bulunuyor. Alt tarafa baktığımızda bir SIM kart yuvası, USB-C bağlantı noktası ve harici bir hoparlör bulunuyor.

Telefonun arka tarafına baktığımızda OIS destekli Sony IMX589 ana kamera, 120 derece 13 megapiksel ultra geniş geniş açılı kamera ve 2.5 cm odak uzaklığına sahip 2 megapiksel makro kameradan oluşan dikey bir modülü bulunuyor. Selfie kamerası ise 16 megapiksel.

iQOO Neo5

Telefonun diğer özelliklerine baktığımızda;
Qualcomm Snapdragon 870 işlemcisinden güç alacak. 66W hızlı şarj destekleyen 4400 mAh bataryaya sahip olacak. 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama sunulacak. Android 11 tabanlı, OriginOS bir işletim sistemi ile gelecek.

Yeni gelecek telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum :)

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
Tasarımı bir yerden ısırıyorum ama...