Ipod yerine silgi çıktı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
131230_silgi.hlarge.jpg

ABD’nin San Diego şehrinde yaşayan Jim Nevarde, yeni yıla kötü bir başlangıç yaptı. Ünlü mağaza zincirinden 293 dolara iPod alan Nevarde, eve dönüp heyacanla kutuyu açtığında, içinde sade silgi ve kart buldu.

Ürünü iade etmek için mağazaya geri giden Nevarde, bu kez temkinli davranıp kutuyu yetkilinin açmasıni istedi. Ancak kutunun içinden yine silgi çıktı. Huffington Post'un haberine göre, birkaç denemenin ardından Nevarde, sonunda gerçek iPod’una kavuştu.

Olay hakkında soruşturma başlatan mağaza, dağıtım firmasından şüphelendiklerini açıkladı.

ntvmsnbc

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Uydu reklamlarında bizde de var ya, 159TL 'ye Samsung Galaksi S4 satıyorlar. Adam telefonu öyle bir anlatıyor ki, Iphone görse ağlar firmasını kapatma kararı alır:p En çok da neye üzülüyorum, buna inana saf insanlarımız var gerçekten adamların S4 sattığını zannediyor :(

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Uydu reklamlarında bizde de var ya, 159TL 'ye Samsung Galaksi S4 satıyorlar. Adam telefonu öyle bir anlatıyor ki, Iphone görse ağlar firmasını kapatma kararı alır:p En çok da neye üzülüyorum, buna inana saf insanlarımız var gerçekten adamların S4 sattığını zannediyor :(

1 Kişi En fazla 2 tane alabiliyormuş bir de o çakma S4'ü. :D Bir günde 32 kişiye satıyorlar sanırım. Bunları kökten yakacaksın var ya. Şikayet edecen bunu Samsung Türkiye'ye; replika ürün üretmekten-satmaktan mahkemeye versinler.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İnsanların yaptığı resmen ayıp. Parayla satıyorsun bari kontrol et. Bu replika ürün olayınıda TV izlerken görüyorsam direk kapatırım televizyonu o derece nefret ediyorum

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
İnsanların yaptığı resmen ayıp. Parayla satıyorsun bari kontrol et. Bu replika ürün olayınıda TV izlerken görüyorsam direk kapatırım televizyonu o derece nefret ediyorum

Mağaza nasıl kontrol etmeli peki? Kutuyu açsa 2. el durumuna düşer ürünler. Hem müşteri durumu izah edince hayır değişim olmaz da dememiş ki zaten. Değişimi yapmış ve sonrasında olayı araştırmak için harekete geçmiş.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
İyi bari silgi çıkmış kullanırdı... Birinden kil çıktıydı ya ipad alınca. Napıcaktı çömlek mi onunla :D Ha o amca bir de hapse düştüydü bu yüzden

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
O telefonu yapan mühendis kör oldu :)

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Mağaza nasıl kontrol etmeli peki? Kutuyu açsa 2. el durumuna düşer ürünler. Hem müşteri durumu izah edince hayır değişim olmaz da dememiş ki zaten. Değişimi yapmış ve sonrasında olayı araştırmak için harekete geçmiş.

X-ray diye bir teknoloji var.

KuKLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değişik Bir durum Açıkçası.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
bizde olsa mağazadaki abiler vay sen bizi dolandırmaya mı çalışıyorsun diyip müşteriyi dövmeye kalkarlardı
olay karakolda biterdi
arkadaşta aldığı silginin üzerine soğuk su içerdi.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bizim milletin başına gelse silgiyi kabul eder para iadesi isterdi

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Benim arkadasim arkadasi televizyonda satilan galaksi s4 almis icinde tabiki telefon yerine saat cikmis. :D numarayi aradiklarinda hata olmus. Yanlis yollamisiz gibi bahaneler one surmusler.. Suan durum nedir bilmiyorum.. Bildigim tek seyse televizyonda satilan ne telefon nede tableti almayin..

ohranus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben gerçekten sahtekarlık olarak düşünmüyorum. Ama başka açıklaması da yok sanırım . Adamlar devir atlamış kandırmakta

kubrasafak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple ürünleri yerine çıkmayan bir şey kalmadı gerçekten

frost2121

Asistan
Reaksiyon puanı
0

kardeş adamlar reklamlarda milleti bir nebze kandırıyor. yani reklamda samsung sözü geçmiyor hiç. adam sadece sunu söyluyor ; s4 teolefon. yanı adama sorsan telefonun markası s4tür :D bizim millet te düşnmeden atlıyor hemen. sonra hüsrana uğruyor :D

finrod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
biz geri götürsek kesin diğer kutular normal çıkar bizimde adımız dolandırıcıya çıkar bahtsızlık diz boyu :)

kryoztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
müşterinin dolandırıcı yerine konduğu nadir ülkelerden birinde yaşıyoruz, evet...

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bu ülkede gerçekler sansürlenir yalancılar, dolandırıcılar, üç kağıtçılar ise özgürce yayın yapar konuşur ve insanları kandırır.

hackerman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Kişi En fazla 2 tane alabiliyormuş bir de o çakma S4'ü. :D Bir günde 32 kişiye satıyorlar sanırım. Bunları kökten yakacaksın var ya. Şikayet edecen bunu Samsung Türkiye'ye; replika ürün üretmekten-satmaktan mahkemeye versinler.

Sen Eminönü'ne gitmemişsin anlaşılan :yes:

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
çok var öyle netten güvenemiyoruz artık mağazayadamı güvenemeyecez yani

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bizde olsa sen içine koydun derlerdi :D değiştimek için 40 takla attırırlardı :hammer:

Reaksiyon puanı
16,118
bu mağza ne kadar tanınmış olsada aldığın şeyin kutusunu orda açmanın en mantıklı hareket olduğunu gösteriyor satıcı gıcık kapsada böyle yapıcan.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Geçen teknobiyotik'ten ram aldım arkadaşlar. Teknobiyotik sitesinde "kapıya gelen ürünü imza atmadan açın, eğer ürün bozuksa-eksikse-kırılmışsa getiren elemana rapor doldurtturun ve bize geri gönderin" yazıyor.

Bende kapıda elde makas bekliyorum. Adam asansörün kapısı açıldığı an sağa sola baktı, beni görür görmez kutuyu elime tutuşturdu ve asansörün kapısı kapanmadan direk geri gitti. "Dur dayı" bile diyemedim :D Siz siz olun, gelen adama gerekirse sert yapın ve kutuyu açıp ürünün sağlam olduğunu gördükten sonra imza atın.

mustafa 09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 karakoyunun kaç bacağı vardır bilirseniz s4 ama ne s4 akıllı telefon diyorlar angry bird açan her telefon akıllı oldu artık

Son mesajlar