Iphone'lar Denildiği Gibi Hızlımı?

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
cidden denildiği kadar hızlı ve iyimi? yoksa alternatifler varmı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hangi iPhone mesela? Birçok model var.
Kime göre hızlı, hangi bütçede? Bunları belirtmeniz gerekiyor.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Aldıktan sonra güncellene yapma yaptıkça yavaşlıyor maalesef (acı hikaye)
O acı hikaye tercih meselesi olalı uzun zaman oldu. Artık yavaşlatıp yavaşlatılmayacağına kullanıcı karar veriyor. Yavaşlatılma sebebi ise batarya performansı düşmesi sonrasında işlemcinin bataryayı zorlaması ve herhangi bir şişme, patlamaya sebep olmaması adına işlemcinin de performansının kısıtlanması.

Reaksiyon puanı
8,018
Yıllar önce çıkmış iPhone 7 bile şu an satılan orta, orta-üst segment cihazlardan çok daha hızlı. Redmi Note 9 ile ana menüde bile kasma yaşarken 7 de böyle bir sorun yok siz düşünün hızlı mı değil mi.

Yeni cihazları ise her sene en hızlı mobil cihaz oluyor.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
bana misilleme yapıcaklar biliyorum ama :D bütçeniz 7000 tl üstünde ise kesinlikle iphone alın bu arada se 2020 de alınabilir 4500 tl falan sanırım suan ve gayettte performanslı cihaz ben kullanıyorum türkiyedeki android cihazlar exynos kullanıyor eğer abd pazarı gibi sd kullansa samsungda alınabilir ama yüksek meblağ ödeyipde exynos almam

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Hızlı. Denildiği kadar değildir ama yine de yıllar boyu kasma donma yapmaz.
bana misilleme yapıcaklar biliyorum ama :D bütçeniz 7000 tl üstünde ise kesinlikle iphone alın bu arada se 2020 de alınabilir 4500 tl falan sanırım suan ve gayettte performanslı cihaz ben kullanıyorum türkiyedeki android cihazlar exynos kullanıyor eğer abd pazarı gibi sd kullansa samsungda alınabilir ama yüksek meblağ ödeyipde exynos almam
Önyargı

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
O acı hikaye tercih meselesi olalı uzun zaman oldu. Artık yavaşlatıp yavaşlatılmayacağına kullanıcı karar veriyor. Yavaşlatılma sebebi ise batarya performansı düşmesi sonrasında işlemcinin bataryayı zorlaması ve herhangi bir şişme, patlamaya sebep olmaması adına işlemcinin de performansının kısıtlanması.
Son güncellemeyi yapnayın ondan sonraki güncellemeyi bekleyin son güncellemede cihaz donup kalıyor.

Saruhan0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
iPhone 7 kullanıyorum. Hızından oldukça memnunum. En ufak takılma hissiyatı yok.

Reaksiyon puanı
5,150
Doğru benim telefonu alalı 3 ay olunca yavaşlamaya başladı büyüdüğümde iphone'ya geçiş yapacağım