Iphone'lar Denildiği Gibi Hızlımı?

Bu konuyu okuyanlar

-Stark

He did his best
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
13,044
Hangi iPhone mesela? Birçok model var.
Kime göre hızlı, hangi bütçede? Bunları belirtmeniz gerekiyor.

wittroc

𝟓𝟎𝟓
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
6,768
Aldıktan sonra güncellene yapma yaptıkça yavaşlıyor maalesef (acı hikaye)
O acı hikaye tercih meselesi olalı uzun zaman oldu. Artık yavaşlatıp yavaşlatılmayacağına kullanıcı karar veriyor. Yavaşlatılma sebebi ise batarya performansı düşmesi sonrasında işlemcinin bataryayı zorlaması ve herhangi bir şişme, patlamaya sebep olmaması adına işlemcinin de performansının kısıtlanması.

Reaksiyon puanı
5,894
Yıllar önce çıkmış iPhone 7 bile şu an satılan orta, orta-üst segment cihazlardan çok daha hızlı. Redmi Note 9 ile ana menüde bile kasma yaşarken 7 de böyle bir sorun yok siz düşünün hızlı mı değil mi.

Yeni cihazları ise her sene en hızlı mobil cihaz oluyor.

vinsanity1525

Asistan
Reaksiyon puanı
213
bana misilleme yapıcaklar biliyorum ama :D bütçeniz 7000 tl üstünde ise kesinlikle iphone alın bu arada se 2020 de alınabilir 4500 tl falan sanırım suan ve gayettte performanslı cihaz ben kullanıyorum türkiyedeki android cihazlar exynos kullanıyor eğer abd pazarı gibi sd kullansa samsungda alınabilir ama yüksek meblağ ödeyipde exynos almam

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,189
Hızlı. Denildiği kadar değildir ama yine de yıllar boyu kasma donma yapmaz.
bana misilleme yapıcaklar biliyorum ama :D bütçeniz 7000 tl üstünde ise kesinlikle iphone alın bu arada se 2020 de alınabilir 4500 tl falan sanırım suan ve gayettte performanslı cihaz ben kullanıyorum türkiyedeki android cihazlar exynos kullanıyor eğer abd pazarı gibi sd kullansa samsungda alınabilir ama yüksek meblağ ödeyipde exynos almam
Önyargı

Pain_

Asistan
Reaksiyon puanı
443
O acı hikaye tercih meselesi olalı uzun zaman oldu. Artık yavaşlatıp yavaşlatılmayacağına kullanıcı karar veriyor. Yavaşlatılma sebebi ise batarya performansı düşmesi sonrasında işlemcinin bataryayı zorlaması ve herhangi bir şişme, patlamaya sebep olmaması adına işlemcinin de performansının kısıtlanması.
Son güncellemeyi yapnayın ondan sonraki güncellemeyi bekleyin son güncellemede cihaz donup kalıyor.

Emre Özdoğan

ShiftDelete.Net
Editor
Reaksiyon puanı
2,126
Güncel iPhone'ların hiçbirinde yavaşlık sorunu yaşamazsın, bu durum anca beş sene sonra değişebilir. Şu an iPhone 4 bile arayüzde akıcı deneyim sunuyor.

Saruhan0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
83
iPhone 7 kullanıyorum. Hızından oldukça memnunum. En ufak takılma hissiyatı yok.

Porgola

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,484
Doğru benim telefonu alalı 3 ay olunca yavaşlamaya başladı büyüdüğümde iphone'ya geçiş yapacağım

Son mesajlar