Iphonedo'yu sevenler klübü

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Adamın kim olduğunu Türkiye'de hangi mesleği yaptığını kaç yılında hangi üniversitenin hangi bölümünden mezun olduğunu üniversitede yaptığı çalışmaları ve daha nice bilgiyi biliyorum fakat denildiği gibi adam yüzünün görünmesini istemiyor ki buna saygı duymak gerekir. Moderatörler fotoları kaldırırsa iyi olur bence.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ve ayrıca kendisinin hayranıyımdır yaptığı videolar filan gerçekten kendini izletiyor sıradan sıkıcı incelemelere nazaran 4-5 gömlek üst ve ve ve ayrıca montajının ne kadar zor olduğunu bildiğimden o videolar için günlerce uğraşıyor emin olabilirsiniz.

Geçenlerde özel mesaj ile bir üye fotorafları şikayet etti fakat forum kurallarına karşı birşey olmadığı için maalesef bir işlem yapamıyoruz.

Bende sevip izleyen biriyim, yüzünü göstermek istemiyor ve burda fotorafları paylaşılması yanlış tabi ama forum kurallarına karşı birşey olmadığı için mesajlar üzerinde düzenleme yapmıyoruz maalesef.

Ümitt

Profesör
5 Ağustos 2012
2,072
52
228
Hiç bir apple ürünüm yok fakat bu adamın her videosunu izliyorum. :D Çünkü eğlenceli :D Hatta iTunes üzerinden bazı müziklerini satın aldım güzel müzikler bence :)