iPhone'dan Oppo'ya geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Dnf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar selamın aleyküm 7 plus 32 GB tan oppo reno 4 lite versiyonuna geçilirmi sizce hangi android telefona geçilir

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Oppo ya geçeceksen en az düz Oppo Reno 4 modeline geç Lite iyice altta kalıyor.

3500 TL fiyat ile gerçekten tam fiyat performans telefonu...

Ben dahil çevremde en az 4-5 kişi Iphone telefonlardan Oppo Realme Huawei gibi markalara geçtik memnunuz yani. Iphone'un 32 GB ile derdinden 128 GB telefonlara büyük ekranlara büyük bataryalara hızlı şarjlara geçmek gerçekten sevindiriyor insanın.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Reno 3 Pro bakabilirsiniz.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Premium bir cihazdan orta segment bir cihaza geçince yadırgarsanız. Bence amiral segmnet bir cihaz almanızı öneririm, bütçeniz de gayet yeterli olur.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
+ mi 10 t pro yerine mi 10 t al diyenlerde fazla
Tek fark ana kamera sensörü ve OIS. Sizin önceliğiniz performans ve orta segment düzeyinde bir kamera yeterli olur diyorsanız Mi 10T alınabilir yalnız kaba bir cihaz. Bunu göz önünde bulundurun.

• Beğen
Reactions: Dnf

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Oppo Reno 5 serisi çıkacak çok yakın zamanda 6000 TL ye Reno 3 pro önermek bana saçma geliyor.

Reaksiyon puanı
6,381
Amiral gemisi yani premium bir cihazdan orta segment bir cihaza geçmiş olursunuz yapmayın derim.

Amiral gemisi veya daha çok amiral gemisi deneyimi kalitesinde (Deneyimi kalitesinde diyorum boş teknik özelliklerinde demiyorum) ama daha ucuz bir model bakın daha mantıklı olacaktır kullanıcı deneyimi açısından.

Bütçenizin 6500 olduğunu belirtmişsiniz, iPhone Xr veya bütçe artırabilirseniz iPhone 11 öneririm. Hem IOS ile devam etmiş olursunuz hem de amiral gemisinden aşağı inmemiş olursunuz.

Son düzenleme:

Dnf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim ama önerdiğiniz telefonlarda ayrıca su dayanıklılığı olması lazım(işim su ile alakalı olduğu için)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim ama önerdiğiniz telefonlarda ayrıca su dayanıklılığı olması lazım(işim su ile alakalı olduğu için)
P30 da ipx 3 S20 plusta İpx 8 suya dayanıklılık sertifikası var.Bu cihazlardan birini alabilirsin.

Dnf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Çok fazla kullandığım için iOS cihazların çoğunda şarj sorunu yaşadım artık şarj sorunu yaşamak istemiyorum

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Çok fazla kullandığım için iOS cihazların çoğunda şarj sorunu yaşadım artık şarj sorunu yaşamak istemiyorum
XR IOS telefonlarda şarj konusunda en iyi cihazlardan biridir. Yani sebebiniz buysa, üzülmezsiniz. Ayrıca hangi modelleri kullandınız?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Kaç kurtar kendini kanka. Lanet gelsin kısılıp kaldım ben.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Iphone 6 kullanan birisisin. Ne bekliyorsun Ultra ayarlarda PUBG mi? 7 yaşındaki cihazdan beklentin olmasın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 s 6 6s 7 8plus 7 plus
5 6 7 zaten şarj konusunda üzecekdir. 7 Plus da üzebîlir. 8 Plus pek üzceğini sanmam.

Yani XR en iyi şarjlı (apple) telefon
bile diyebilirizz. Üzmeyeceğine garanti edebilirim.

Reaksiyon puanı
7,999
grbzz'ün de dediği gibi amiral gemisinden orta segmente geçeceksin. Malzeme kalitesi ve akıcılık anlamındaki farkı hissedersin. Alışırsın zamanla fakat başta geçtiğinde çok değişik gelecek. Tavsiyem iOS istemiyormuşsun zaten , amiral gemisi modellere bakman. Mi 10T , S20 FE (Bunun malzeme kalitesi kötü ama performans anlamında üzmez), hatta bütçen yeterliyse Galaxy S20 bakabilirsin.

iPhone 6 kullanıyorsun neden güncel iPhone kullanıyormuş gibi her konuya bodoslama girip yanlış bilgi veriyorsun?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
grbzz'ün de dediği gibi amiral gemisinden orta segmente geçeceksin. Malzeme kalitesi ve akıcılık anlamındaki farkı hissedersin. Alışırsın zamanla fakat başta geçtiğinde çok değişik gelecek. Tavsiyem iOS istemiyormuşsun zaten , amiral gemisi modellere bakman. Mi 10T , S20 FE (Bunun malzeme kalitesi kötü ama performans anlamında üzmez), hatta bütçen yeterliyse Galaxy S20 bakabilirsin.

iPhone 6 kullanıyorsun neden güncel iPhone kullanıyormuş gibi her konuya bodoslama girip yanlış bilgi veriyorsun?
Niye? Kullanıcı deneyimi işte. Yeni yeni iOS 14 gelince,..
iOS 13'te önemli şeyler yoktu yani. Deneyimim var.