İphone'da Jailbreak

Bu konuyu okuyanlar

acuster

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İpone'da Jailbreak yaptığımız zaman Apple storedeki tüm uygulamaları kurabiliyor muyuz? Yani bende jailbrakli bir uygulama var daha bugun yeni uygulama düştü onu ücretsiz bir şekilde kullanabiliyor muyum?.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
App Store üzerinden ücretli uygulamaları indiremez ve kuramazsınız.

Farklı yöntemler ile Installous üzerinden crackli olarak ücretli uygulamaları kurabilirsiniz. Nasıl yapıldığını forum kuralları gereceğinde anlatamayacağım :)

acuster

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hocam nasıl yapıldığını değilde İpod Touch almayı planlıyorum da İstediğim her türlü uygulamayı bulabiliyor muyum? Crackleme işlemini sanırım sadece istek olacağını düşündükleri uygulamalara yapıyorlardır nasıl oluyor hocam?

Ecevit BIKTIM

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
internetden aratacakısn uygulama
*.ipa uzantılı dosya arat
iphone uygulamaları ipa uygulamalarında çalışır

acuster

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Cevaplar İçin saolun yanlız daha elimde Cihaz yok sadece alırsam istediğim kadar uygulama kurabilir miyim diye merak ettim yani siz bana kullandığınız uygulamaları söyleyebilir misiniz mesala vede neler gördüğünüzü farklı olarak şimdiden saolun.

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşım ben jailbreak'li kullanıyorum ve gayet memnunum. Video player haricinde neredeyse her programı bulabilirsin. Alacak olursanher türlü yardımı yapmaya çalışırım. Şu siteden programlara bakabilirsin: http://apptrackr.org/

acuster

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Video player neden kullanamıyoruz hocam?

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Aplle'ın kendi video programını kullanabiliyoruz. Ama Apple appstore'da başka video playera izin vermiyor aynı web tarayıcalarında olduğu gibi. VMCplayer bunu bir şekilde yapmaya çalışmış ama Apple'ın izin verdiği kadarıyla pek de başaramamış.

Uso!

Doçent
Reaksiyon puanı
27
Bildiğim kadarıyla kaynak ekleniyor kırık uygulama indirmek için.Apple Store'dan seçip kaynak siteden aramasını yapıp indiriyoruz! :D

trnntkrng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
jailbreak yapip cydia kurduktan sonra appsync'di sanirim programin adi onu kurup internetten indirdiginiz .ipa uzantili uygulamalari itunes uzerinden kurabilirsiniz.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Aplle'ın kendi video programını kullanabiliyoruz. Ama Apple appstore'da başka video playera izin vermiyor aynı web tarayıcalarında olduğu gibi. VMCplayer bunu bir şekilde yapmaya çalışmış ama Apple'ın izin verdiği kadarıyla pek de başaramamış.

Yanlışınız var. Appstore'da video oynatıcı mevcut. Hatta bir tanesi çok bilinen bir uygulama olan VLC. Diğeri de işini gayet iyi yapan OPlayer. Ayrıca OPlayer ile kablosuz bağlantı üzerinden videoyu atıp oynatabiliyorsunuz. Avi, Divx, Wmv gibi formatlar destekleniyor.

Bir de ekleme yapayım Apple tarayıcıya da izin verdi. Dün Skyfire tarayıcısı Appstore'da satışa sunuldu. Fakat yoğun talep nedeniyle ve Skyfire'ın sunucu tabanlı olmasından dolayı yayınlayan firma belirli bir satış oranından sonra kaldırdı. Yine de apptrackr üzerinde bulunabiliyor.

Son mesajlar