iPhone7 - S7 Edge - P10 Plus hangisini tavsiye edersiniz?

meraklımargarin

Öğrenci
9 Mayıs 2017
27
3
3
24
kesinlikle p10 plus kamerası (düşük ışık hariç) diğer cihazlardan 3 cihazda donanım olarak cok iyi zaten p10 plus 1 tık önde bana göre

kanserimm

Öğrenci
28 Mayıs 2017
13
0
1
25
Ağzınızdan düşmüyor bir stabil lafı gidiyor da gidiyor.
İzle bi bakayım kim neymiş. Note 4ün yavaş ve ram yönetimi çok da iyi olmayan snapdragon sürümü.
Android şöyle yok uzun kullanımda böyle bitti o işler kardeşim bitti. Anlatabiliyor muyum bitti.
Adam 6S kasıyor diye S8e geçiyor siz hala ya kardeşim iOS stabil derdindesiniz.
arkadaş ben gazetici değilim bi şeyleri kanıtlama gereği duymuyorum ios çok daha iyi
(android kullanıcısıyım)

lgsever

Profesör
5 Nisan 2017
3,001
1,459
293
22
Arkadaş adam note 4 ten sonra sorunlar çözüldü diyor ayrıca diğer ikisinin kamerası ip 7 den daha iyi.adam diyor C7 nin kamerasına baktım S7 ile aynı mı bu canım.Artık sonuca ulaştığınızda göre su geçirmezlik istiyorsan S7 edge al eğer 128 gb depolama 6 gb ram istersen P10 plus al hadi hayırlı olsun.murat burcdan gelen yorumların dışındakiler itibar etmeyin bence bu konuda bazı kendini bilmezler yok iphone daha uzun götürürmüşte temiz kullanırsanız hepsi uzun götürür

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaş adam note 4 ten sonra sorunlar çözüldü diyor ayrıca diğer ikisinin kamerası ip 7 den daha iyi.adam diyor C7 nin kamerasına baktım S7 ile aynı mı bu canım.Artık sonuca ulaştığınızda göre su geçirmezlik istiyorsan S7 edge 128 gb depolama 6 gb ram istersen P10 plus al hadi hayırlı olsun.murat burdan gelen yorumların dışındakiler itibar etmeyin bence bu konuda bazı kendini bilmezler yok iphone daha uzun götürürmüşte temiz kullanırsanız hepsi uzun götürür
Bak kardeşim çok tehlikeli sözler bunlar
Kardeşim asarlar seni dikkatli ol . Bana da bir eski ioscunun tavsiyesiydi bu :D

erdemenes

Öğrenci
6 Haziran 2017
15
0
1
25
Öyle bir durum yok kardeşim Androidde samsung tarafını konuşursak note 4den beri kronik yavaşlık problemi çözüldü. Hepsi uzun kullanacağın cihazlar. Ben sana diyeyim iPhone 7 alırsan hata yaparsın. Şu ikilidenüstün olduğu tek nokta işlemcisi gerisi boş
Abi s7 edge almaya karar verdim çok sağol

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
S7 edge al kardeşim tüm içtenliğimle söylüyorum pişman olmazsın ama ip 7 alırsan en fazla 2 ay dayanırsın sonra sıkılıp satarsın ama s7 edge daha farklı bi deneyim olacaktır senin için

tolga26esk26

Asistan
7 Nisan 2017
374
43
28
33
s7 edge alırsan satmaya kalksan anca 5s verirler ip7 alırsan pişman olmazsın yavaşlama sorunu yok uygulamadan atma yok pembe ekran sorunu yok stero hoparlör var canavar gibi işlemcisi var ois desteği var ip7i versen uste bır dunya para alıp s7 edgeyle takas yaparsın ama direk s7 edge alırsan hem zarar edersin hem pişman olursun başkada hiçbişey demiyorum samsung çalışanları samsung öneriyorlar sana burada iyi düşün

cosmixy

Öğrenci
8 Haziran 2017
11
5
3
25
Iphone alıp powerbanklerle ugrasirsin.Zaten telefonu satmak için kullanmiyorsun.En iyisi s7 edge al

mehomin

Öğrenci
3 Nisan 2017
10
2
3
32
S7 edge eskidi. Parasından dolayı p10 plus tercih edilir. iPhone 7 güzel ama o paraya o özellikler değmez. Bana kalırsa galaxy s8 al, pahalı dersen xiaomi mi 6 bekle.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
S7 edge eskidi. Parasından dolayı p10 plus tercih edilir. iPhone 7 güzel ama o paraya o özellikler değmez. Bana kalırsa galaxy s8 al, pahalı dersen xiaomi mi 6 bekle.
S7 edge hala çok güncel bi telefon bana kalırsa şuan piyasaya çıkan telefonlarla nerdeyse kafa kafaya donanıma sahip ama tabiki her zaman en güncel olanı almak daha iyidir s7 edge kullanıcısı olarak bende s8 tavsiye ederim ama s7 edge de asla pişman etmez

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
S7 edge ya da P10 , Mate 9 derim .

Genel olarak Samsung ama Normal ışık altında P10 ve Mate 9 'un o bokeh efektini denedim beklediğimden kat kat kat kat iyi çıktı . Gerçekten profesyonel gibi yapıyor , fotoğraf düşünüyorsan gece çekimine çok önem vermiyorsan P10 veya Mate 9 alabilirsin .

iPhone 7 ele .

Rint

Profesör
8 Nisan 2013
1,654
360
263
Note 2 kullanmış bozmuş ve iphone 6 hala kullanan birisi olarak söylüyorum. Paranızı teknolojiye gömmeyin eskisi gibi değil 1000-1500 arası uygun işinizi görecek telefonlar mevcut ki buda çok bence, hevesle alıyor insan ondan sonra ne gerek vardı diyoruz. Ben şahsım adına defalarca dedim. Verilen paralara yazık diyorum ve fikrimde son iki senedir de bir değişim olmadı. Telefon konusu yarışa döndü iyice... Selamlar.

mehomin

Öğrenci
3 Nisan 2017
10
2
3
32
Note 2 kullanmış bozmuş ve iphone 6 hala kullanan birisi olarak söylüyorum. Paranızı teknolojiye gömmeyin eskisi gibi değil 1000-1500 arası uygun işinizi görecek telefonlar mevcut ki buda çok bence, hevesle alıyor insan ondan sonra ne gerek vardı diyoruz. Ben şahsım adına defalarca dedim. Verilen paralara yazık diyorum ve fikrimde son iki senedir de bir değişim olmadı. Telefon konusu yarışa döndü iyice... Selamlar.
Kesinlikle öyle. Nefis insana hoş geliyor.

İnan İriz

Öğrenci
2 Mart 2016
51
9
8
Streo hoparlör hariç o saydığın tüm özelliker Samsung'dada var. İphone algısı var insanlarda alıp 2 ay sonra sıkılacaklar. Samsung'un tasarımı yeter.

Seni baştan beri takip ediyorum İphone savunmanın tek sebebi neymiş değer kaybetmez iken Samsung kaybediyor bu olmaması gereken birşey ama Ülkemin akıllı insanları! İphone diye pahalıya satıyorlar. Şöyle düşün BMW 520'mi Yoksa Audi A6'mı tabikide BMW 520 ama hangisi daha pahalı Audi A6 hangisi daha az değer kaybediyor A6 ne yani biz yatırımmı yapıyoruz ??? Sonuçta değer kaybedicek ozaman al iyisine binde kafan rahat olsun mutlu ol kullandığın araçla eşyayla