IPhone5

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arka cebine koyup ustune oturursan normal olarak yamulur (diger telefonlardada ola bılır).

4s le 5 arasında fark yok denıyor ama Gayet te var.

Ekran Büyüdü 4 İnch Oldu.
Ekrana IPS Panel Geldi.
A6 işlemcisi Geldi CPU&GPU 2 Kat Hızlandı.
Ses Perfomansı Arttı.
Eard Pods Kulaklıklar Geliyor Artık Yanında.
Thunderbolt girişi Geldi.(Yeni Aksesuar lar artık iPhone 5 e göre Geliştirilicek).
İnceldi & Hafifledi.
Pil Ömrü Bir Nebze de Olsa Arttı İşlemci De yapılan Özellestirmelerden Dolayı (%5 %10)
4G Geldi Turkcell Yakın Zaman içinde Türkiye ye 4G Yi tamamen Getiricek.

Apple ın En büyük taktigini açıklıyorum size.

Apple bir Ürün çıkardıktan sonra Diğer Ürüne Gücü yetse bile o Özelliği Getirmiyor Buda Demekki iPhone 5'e bir özellik gelse 4s ede Gelme İhtimali Az.

Bu Nedenle ıPhone 5 al bence.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
"Thunderbolt girişi Geldi"

yok böyle gelen birşey.

sadece kablo bağlantısı daha ince hale getirildi.

tunderbolt henüz hiçbir iphone için söz konusu değil.

bırakın tunderbolt u usb3.0 bile mevcut değil.

IPS ekran geldi de ne demek ?

4S ile 5 inde ekranı IPS Retinadır..

iPhone5 de sadece ekran ve dokunmatık yeni nesil bir teknoloji ile tek panelde birleştirildi ve daha ince olarak üretildi.

yamulma olayınada cevap vermek gerekirse.

evet iPhone4 S çelik kasadan üretildiği için agırlık kuvvetine daha dayanıklıdır.
iPhone5 ise daha hafif olan aliminyum malzemeden üretildiği için aliminyum un doğası gereği yamulma egilme durumu olabilir.
incecik aliminyum malzemeyi arka çebinize koyup üstüne abanarak oturursanız bırakında yamulsun..

iyi forumlar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesim herseye katilirim ama pil ömrünün uzamasina kesinlikle katilmiyorum ben 3 aydir kullaniyorum kesinlikle pil ömrü uzamadi ve günlük iki sefer sarj ediyorum diyeceksin fazla kurcaliyorsun telefonu hayir durdugu yerde bile srji gidiyor...