İphone XS Max mi? İphone 11 mi

Sizce hangisini almalıyım

• İphone Xs Max

• İphone 11

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
18 Haziran 2020
76
12
8
Fiyat konusunda Xs max i 6000 tl ye iphone 11'i ise 6500 tl ye alabilyorum. Sizce hangisini almalalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Bende aynı arada kalıp 11 i tercih ettim hem boyut olarak kullanımı daha rahat bence hemde 1 nesil yeni bir çip.Ekran konusuna takıntılı değilsen tabi gerçe kaliteli bir LCD panel kullanılmış ama sen bilirsin

Erenist2020

Müdavim
Müdavim
17 Şubat 2020
8,949
7,299
293
40
Nasıl bir sıkıntıya şahit oldunuz mesela ?
iPhone 11 kalın ve ağır bir cihaz.Bu cihaza kılıf takıp kullanmaya çalıştığınızda sizi ağırlık konusunda sıkıntıya sokabilir.Bir bayan için 11 in kalın ve ağır olması sorun değil çantasına koyar ama bir erkek için kalın ve ağır olması baya sıkıntı.

18 Haziran 2020
76
12
8
iPhone 11 kalın ve ağır bir cihaz.Bu cihaza kılıf takıp kullanmaya çalıştığınızda sizi ağırlık konusunda sıkıntıya sokabilir.Bir bayan için 11 in kalın ve ağır olması sorun değil çantasına koyar ama bir erkek için kalın ve ağır olması baya sıkıntı.
Oda sizin görüşünüz bana da Max boyutları hantal geliyordu bu boyutu tercih ettim sanırım alıcak kullanıcı ürünü mağazalarda vb. incelemeli.

(Evo)lution

Müdavim
Müdavim
14 Şubat 2019
5,370
5,639
293
iPhone XS Max,iPhone 11 den 14 gram daha ağır.
Fiyat konusunda Xs max i 6000 tl ye iphone 11'i ise 6500 tl ye alabilyorum. Sizce hangisini almalalıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Ekran,tasarım ve telephoto kamerasının olması sizin için önemliyse iPhone XS Max öneririm. İşlemci,batarya,arka ve ön kamera performansı, arka ve ön video performansı,geniş açılı kamera olması ve kamerasında gece modu olması sizin için önemliyse iPhone 11 öneririm.

Erenist2020

Müdavim
Müdavim
17 Şubat 2020
8,949
7,299
293
40
iPhone XS Max,iPhone 11 den 14 gram daha ağır.

Ekran,tasarım ve telephoto kamerasının olması sizin için önemliyse iPhone XS Max öneririm. İşlemci,batarya,arka ve ön kamera performansı, arka ve ön video performansı,geniş açılı kamera olması ve kamerasında gece modu olması sizin için önemliyse iPhone 11 öneririm.
Xs Max almak zorunda değil,xs de alabilir.Ben fikrimi söyledim,tercih onun.

TheTruthHurts

Müdavim
Müdavim
5 Kasım 2018
4,312
3,139
293
Ekran ve Tasarım: Her türlü Xs/Xs max daha iyi.

Kamera: Hem fotoğraf,hem de video kalitesinde 11 her türlü daha iyi. Aynı zamanda 11 gece modu ve geniş açı özelliklerine de sahip. Kamera kısmında Xs/Xs max’in tek avantajı 2x kayıpsız(iyi ışıkta) zoom kabiliyeti.

Performans: Her türlü 11 daha iyi. Xs’e göre 1 yıl daha fazla güncelleme alacaktır.

Batarya: Normal kullanımda 11 daha uzun götürür ama Xs/Xs max’te gece modunu hep kullanırsan bu sefer o daha uzun götürür.

Bunlardan hangisi sana göre daha önemliyse onu al. Ben şahsen 11’i alırdım çünkü 500₺ farkla çok daha iyi özellikleri elde ediyorsun.