Öneri iPhone XR mı, Oppo A55 mi?

Bu konuyu okuyanlar

17xKerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, ailemler Dubai'deler kendilerine iPhone 14 Pro Max aldılar ve annemin telefonu bana verecekler, iphone XR'dan kardeşim oyun oynuyordu, oynarken hafif kasıntı ve ısınma vardı telefona reset atınca kasma/ısınma gider mi?

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
iPhone XR elbette.
iphone XR'dan kardeşim oyun oynuyordu, oynarken hafif kasıntı ve ısınma vardı telefona reset atınca kasma/ısınma gider mi?
Oynadığınız oyun Genshın Impact, PUBG Mobile gibi GPU bazlı oyunlardansa kasma ve ısınma geçmez ancak Candy Crush gibi hafif oyunlarda bile takılma ve hissedilir ısınma oluyorsa büyük ihtimalle geçer.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,158
Merhaba, ailemler Dubai'deler kendilerine iPhone 14 Pro Max aldılar ve annemin telefonu bana verecekler, iphone XR'dan kardeşim oyun oynuyordu, oynarken hafif kasıntı ve ısınma vardı telefona reset atınca kasma/ısınma gider mi?
Merhabalar,

Cihazın ısınması normal, Kaç dk kadar oyun oynadığını da paylaşabilirseniz çözüm önerebiliriz.
Veya oyun içerisinde yapmış olduğunuz ayar cihazın ısınmasına sebebiyet veriyor olabilir.

İyi Forumlar...

17xKerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,

Cihazın ısınması normal, Kaç dk kadar oyun oynadığını da paylaşabilirseniz çözüm önerebiliriz.
Veya oyun içerisinde yapmış olduğunuz ayar cihazın ısınmasına sebebiyet veriyor olabilir.

İyi Forumlar...
oyunla3 20-30 dakika oynuyorum instgram full 2-3-4 saat flaan

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,158
oyunla3 20-30 dakika oynuyorum instgram full 2-3-4 saat flaan
Merhabalari

Hocam cihazın ısınması o zaman normal cihaz çıkalı zaten kaç sene oldu, Muhtemelen gelen güncellemeler ile frekans düşürme olayı var tam olarak o durumdan ötürü o kadar ısınıyor olmalı.

İyi Forumlar...

17xKerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalari

Hocam cihazın ısınması o zaman normal cihaz çıkalı zaten kaç sene oldu, Muhtemelen gelen güncellemeler ile frekans düşürme olayı var tam olarak o durumdan ötürü o kadar ısınıyor olmalı.
Teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör: