iPhone Xr mı, Mi 9T mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Para vermekte sıkıntı yoksa xr
Sıkıntı olacaksa mi9t

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
bu biraz saçma olmuş segment farkı var eğer xr a kadar çıkabiliyosan tabii ki de xr al iphone kalitesi,uzun süre güncelleme,kamera kalitesi,hız,arayüz,stabilite ve saymadığım bi çok fark var

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Uzun ömürlü olmasını istersen Xr öneririm.

Reaksiyon puanı
6,381
Xr'ın rakibi veya kıyaslanacağı cihaz mi9t değil. Eğer bütçeniz yetmiyorsa Xr cihazına mi9T alın daha iyi bir batarya ve daha iyi bir ekranınız olur. Ama eğer bütçeniz yetiyorsa tabii ki de Xr ki bütçe yetiyorsa, zaten tartışmasız Xr.

Reaksiyon puanı
7,999
Mi9t.Xr performans olarak daha iyi olsada tasarım ve ekran tarafında rezalet olmasından dolayı önermiyorum.Apple alacaksan xr yerine xs almanı tavsiye ederim.
Ciddi misiniz hocam? Apple düşmanlığınızı forumdakiler de biliyor da bunu çok abartmışsınız. Sırf çerçevesi var diye amiral gemisi cihazı değil orta segment cihaz mı al diyorsunuz cidden? iPhone XR , Mi 9T'den çok daha iyi bir performansa ve uzun vadede yarı yolda bırakmayacak bir cihaz. XR ve 11 evet ekranları müthiş değil ancak gayette kullanılabilir bir ekran. XS ile Xr yan yana koyduğum zaman Amoled/IPS ekran dışında bir fark yok. Siz telefonu büyüteçle kullanıyorsunuz herhalde pikselleri sayıp ekran rezalet diyorsunuz.

enesfatihan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Eğer benim param var ve aradaki fiyat farkına bakmam diyorsan iphone'dan vazgeçme derim :)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ciddi misiniz hocam? Apple düşmanlığınızı forumdakiler de biliyor da bunu çok abartmışsınız. Sırf çerçevesi var diye amiral gemisi cihazı değil orta segment cihaz mı al diyorsunuz cidden? iPhone XR , Mi 9T'den çok daha iyi bir performansa ve uzun vadede yarı yolda bırakmayacak bir cihaz. XR ve 11 evet ekranları müthiş değil ancak gayette kullanılabilir bir ekran. XS ile Xr yan yana koyduğum zaman Amoled/IPS ekran dışında bir fark yok. Siz telefonu büyüteçle kullanıyorsunuz herhalde pikselleri sayıp ekran rezalet diyorsunuz.
Apple düşmanı olduğum için xs öneriyorum.Apple düşmanı olduğum için 11 Pro alın diyorum.Yazdığımı iyi oku xr performans olarak daha iyi bunu belirttim ama 6000 lirayı öküz gibi çerçeveye, leş ekrana vermek bana mantıklı gelmiyor.Günümüzde para kolay kazanılmıyor bugün bir tüketici bir telefona 6000-7000 gibi yüksek paralar verecekse o verdiği paranın karşılığını almalı.Xs ekran konusunda xr dan çok üstün.Nasılmı? Netflix den yüksek çözünürlüklü bir video yu iki cihazda da izle farkı görürsün.Bide iki cihazla aşırı güneşli bir ortama çık bakalım fark var mı yok mu? ???

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
7,999
Apple düşmanı olduğum için xs öneriyorum.Apple düşmanı olduğum için 11 Pro alın diyorum.Yazdığımı iyi oku xr performans olarak daha iyi bunu belirttim ama 6000 lirayı öküz gibi çerçeveye, leş ekrana vermek bana mantıklı gelmiyor.Günümüzde para kolay kazanılmıyor bugün bir tüketici bir telefona 6000-7000 gibi yüksek paralar verecekse o verdiği paranın karşılığını almalı.
XR veya 11 kaç ay kullandığınızı öğrenebilir miyim? Ayrıca 11 Pro ve Xs Apple'ın en başarılı cihazlarından oldukları için herkes tarafından seviliyor yani önerdiniz diye düşmanlıktan kurtuldum olmuyor. XR , 11 ve 6-8 arası cihazlarda çözünürlük çok yakın ve hiç kimse ekrandan şikayet etmiyor. Neden çöp oluyor ekran? iPhonedo kanalında gayet güzel bir şekilde ekran konusuna değinilmiş 11 ve Xr incelemesinde cihazları kullanmıyorsanız onlara bakın derim.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
XR veya 11 kaç ay kullandığınızı öğrenebilir miyim? Ayrıca 11 Pro ve Xs Apple'ın en başarılı cihazlarından oldukları için herkes tarafından seviliyor yani önerdiniz diye düşmanlıktan kurtuldum olmuyor. XR , 11 ve 6-8 arası cihazlarda çözünürlük çok yakın ve hiç kimse ekrandan şikayet etmiyor. Neden çöp oluyor ekran? iPhonedo kanalında gayet güzel bir şekilde ekran konusuna değinilmiş 11 ve Xr incelemesinde cihazları kullanmıyorsanız onlara bakın derim.
Cihazları Zorlu Center da inceledim.İphone 11 Pro yuda,11 Pro Max ide çok beğendim.11 i beğenmedim.Beğenmek zorundada değilim.Siz cebinizde tuğla taşımayı çok seviyorsanız buyrun alın benim itirazım yok.Ben tek elle kullanımı rahat,kibar cihaz seviyorum.Benim için Apple da kalite x,xs,xs Max,11 pro,Pro Max gibi cihazlardır.

Reaksiyon puanı
7,999
Cihazları Zorlu Center da inceledim.İphone 11 Pro yuda,11 Pro Max ide çok beğendim.11 i beğenmedim.Beğenmek zorundada değilim.Siz cebinizde tuğla taşımayı çok seviyorsanız buyrun alın benim itirazım yok.Ben tek elle kullanımı rahat,kibar cihaz seviyorum.Benim için Apple da kalite x,xs,xs Max,11 pro,Pro Max gibi cihazlardır.
Bakın kendiniz diyorsunuz "İnceledim". Kullandım değil. İnternette ekranı hakkında yorum okuyup mağazada incelemeye giden herkeste önyargı olduğu için ekranı kötü görmeye gidiyor. Çerçeve ve ağırlığı herkes için değişir kimine ağır telefon kullanmak sorun değil kimisi de hafif bir telefon kullanmak ister. Siz beğenmediniz diye rezalet bir telefon olmuyor yani. Sizin sevmemenizi de saygıyla karşılarım ama düşüncelerinizi almak isteyenlere dayatmanız hoş değil.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Bakın kendiniz diyorsunuz "İnceledim". Kullandım değil. İnternette ekranı hakkında yorum okuyup mağazada incelemeye giden herkeste önyargı olduğu için ekranı kötü görmeye gidiyor. Çerçeve ve ağırlığı herkes için değişir kimine ağır telefon kullanmak sorun değil kimisi de hafif bir telefon kullanmak ister. Siz beğenmediniz diye rezalet bir telefon olmuyor yani. Sizin sevmemenizi de saygıyla karşılarım ama düşüncelerinizi almak isteyenlere dayatmanız hoş değil.
Ben kendi fikrimi söyledim.Almak istiyorsa alsın benim için sorun yok.Xr,11 alıp pişman olan çok insan var.Bu forumdada var başka forumlarda da var.Ben Kişiye Apple almasın demiyorum.Daha iyisi varken ara model alıp kendini sıkıntıya sokma diyorum.

Reaksiyon puanı
892
zaten xrın ekranı mi9tden daha iyidir renk doğruluğu açısından,kimse pixel saymıyor telefonunda küçücük ekranda 828pye laf edenler 15,6inç 1080p ekranlı bilgisayarlara neden laf etmiyorlar:D
bence yüksek çözünürlük gereksiz,küçücük ekranda fark bile anlayamayacak ki insanlar.önemli olan renkler bence,katılıyorum size.