İPhone XR almaya değer mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Eğer alsaydın grupta bu kadar Mi 9T kullanan olmazdı ?
Hocam eğri oturup doğru konuşalım fiyatına göre fıstık gibi telefon durduk yere önermiyoruz yani aslında ben Mİ9T almadan önce forumda Mİ9T furyası dönmeye başladı
3000 tl'ye düşünce ben psikopata bağlamıştım :D sende biliyorsun bu zamana kadar kullandığım en adam akıllı Android telefon Mİ9T oldu çünkü malesef benim pek iyi bir Android deneyimim olmadı ilk Android telefonum Galaxy mini 2 idi Türkiye'de inceleme videosunu çeken bile yok o derece bilinmiyor :D

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Z RAPORU
2022 yılındayız önümüzdeki ay Mİ9T 3.yılını dolduracak ve ben Xiaomi'den ciddi anlamda soğudum.
Mİ9T ilk ve son Xiaomi modelim olacak bu süre zarfında İPhone kullanmayı ne kadar çok özlediğimi fark ettim. En kısa zamanda 12 Pro veya 13'e geçmeyi planlıyorum Mİ9T'yi babama vereceğim. 3 sene önce İPhone'a batarya, tasarım ve fiyat konusunda atıp tutuyordum geçen sene bu konudaki önyargımı kırdım @Sıradan Kullanıcı hocam tekrardan teşekkür ederim. Ben İPhone'dan başka telefon kullanamayacağımı anladım artık. İnşallah en kısa İPhone'a geçerim ve geçtiğim zaman duyurusunu da yaparım.

SON DURUM
Mİ9T şimdilik işimi görüyor ama 2.5 senelik kullanımımda bataryasının çok hızlı bittiğini fark ettim ayrıca güncelleme konusunda Xiaomi sahtekar bir firma çünkü cihazının arkasında durmuyor MIUI 12.5 bile gelmedi Android 12 beklemiyorum bile ama en azından Android 11 tabanlı MIUI 13 vermesini beklerdim neyse sağlık olsun Xiaomi artık seni telefon ve tablet konusunda tercih etmeyeceğim ama akıllı bileklik konusunda seni tercih ederim. 1 yıldır MI Band 6 kullanıyorum ve gayet memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen sene ben İPhone hastasıydım :D neyseki çok şükür bu hastalıktan kurtuldum babuş ben bu konuyu geçen sene açtım konuyu açtığım tarihe baksana :D
Ben artık Xiaomi'ciyim banane İPhone'dan
Xiaomi'den nefret ediyorum ben artık Samsung'cuyum
Xiaomi Mİ9'dan sonra bozdu olm

Son düzenleme:

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Z RAPORU
2022 yılındayız önümüzdeki ay Mİ9T 3.yılını dolduracak ve ben Xiaomi'den ciddi anlamda soğudum.
Mİ9T ilk ve son Xiaomi modelim olacak bu süre zarfında İPhone kullanmayı ne kadar çok özlediğimi fark ettim. En kısa zamanda 12 Pro veya 13'e geçmeyi planlıyorum Mİ9T'yi babama vereceğim. 3 sene önce İPhone'a batarya, tasarım ve fiyat konusunda atıp tutuyordum geçen sene bu konudaki önyargımı kırdım @Sıradan Kullanıcı hocam tekrardan teşekkür ederim. Ben İPhone'dan başka telefon kullanamayacağımı anladım artık. İnşallah en kısa İPhone'a geçerim ve geçtiğim zaman duyurusunu da yaparım.

SON DURUM
Mİ9T şimdilik işimi görüyor ama 2.5 senelik kullanımımda bataryasının çok hızlı bittiğini fark ettim ayrıca güncelleme konusunda Xiaomi sahtekar bir firma çünkü cihazının arkasında durmuyor MIUI 12.5 bile gelmedi Android 12 beklemiyorum bile ama en azından Android 11 tabanlı MIUI 13 vermesini beklerdim neyse sağlık olsun Xiaomi artık seni telefon ve tablet konusunda tercih etmeyeceğim ama akıllı bileklik konusunda seni tercih ederim. 1 yıldır MI Band 6 kullanıyorum ve gayet memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi'den nefret ediyorum ben artık Samsung'cuyum
Xiaomi Mİ9'dan sonra bozdu olm
Apple dan şaşma derim.Samsungun işlemci ve batarya olayı sıkıntılı.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Apple dan şaşma derim.Samsungun işlemci ve batarya olayı sıkıntılı.
Samsung'ta Snapdragon 800 serisi işlemcili modeller kullanılabilir aslında en basitinden S20 FE SD865 işlemcisi var Exynos'lu modeller ile hiç işim olmaz batarya konusuna gelirsek Xiaomi kadar sıkıntılı değildir bence

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Samsung'ta Snapdragon 800 serisi işlemcili modeller kullanılabilir aslında en basitinden S20 FE SD865 işlemcisi var Exynos'lu modeller ile hiç işim olmaz batarya konusuna gelirsek Xiaomi kadar sıkıntılı değildir bence
Bahsettiğin cihazda işlemci sorunu yok ama oyun performansı Gos denilen illet uygulama yüzünden iyi değil.Batarya performansı ortalama.4500mah pilin karşılığı mobil veride 6 saat ekran süresi olmamalı.