iPhone XR alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

OCEANN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
12 ye bütçen yetmiyor ve xr ya da 11 almayı düşünüyorum ve hd+ ekranı beni üzer mi çünkü dizi film izlemek için alacağım,
yoksa android telefona mı yönelmeliyim?
(androidse samsung önerisi alayım, sakın bana xiaomi falan yazmayın)

Son düzenleyen moderatör:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,200
3 haftadır iPhone 11 kullanıyorum ve kullandığımdan beri LCD panel olmasından dolayı telefondan dizi / film izlemeyi bıraktım. Kişiden kişiye değişir ancak beni rahatsız etti. Özellikle karanlık sahnelerde bu daha fazla ön plana çıkıyor. 11'e bütçeniz yetiyorsa bunu göz önünde bulundurarak alınabilirsiniz ki 11'e bütçeniz yetiyorsa XR'a bakmamalısınız bile.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
12 ye bütçen yetmiyor ve xr ya da 11 almayı düşünüyorum ve hd+ ekranı beni üzer mi çünkü dizi film izlemek için alacağım,
Film dizi için alınmaz bence alıcaksan s20fe g780g modelini al

Reaksiyon puanı
8,009
1.5 yıl XR kullanmış biri oalrak tavsiye ederim. Ben Netflixden sürekli dizi izliyordum hiç rahatsız etmedi beni. Önceki telefonum S9+ olmasına rağmen (Amoled ekran vardı), XR geçtiğimde hiç kötü bir izlenim yaratmadı. Şahsen tavsiye ederim çok iyi cihaz.

Cagatay Yaman

Asistan
Reaksiyon puanı
170
dizi veya film için de gayet iyi çözünürlüğe sahip. Bende iphone 7 Plus var ve gayet keyifle dizi izliyorum. Hangisi daha iyi der isen tabiki samsung ekranı iphonedan daha iyidir.

Meşrubat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
iPhone 11 ve iPhone XR'nin ekran çözünürlükleri aynı siz dizi ve film izlemekten başka telefonunuzu daha fazla yoracak işler yapacaksanız (oyun oynamak,video ve fotoğraf düzenlemek vb.) iPhone XR'den daha fazla ram ve daha iyi işlemciye sahip iPhone 11'i tercih etmelisiz.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Yaklaşık 2 aydır iPhone 11 kullanıyorum
Ekranın mutlu ettiği söylenemez samsungda amoled vere süper amoled ekran mutlu edebilir bence Samsung al hem sam geliyor ;)

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Amoled cihazlı bir cihaz kullanıyorsanız iPhone 11 in ekranı sizi mutlu etmeyebilir. iPhone 11 alınır, güzel cihaz fakat o fiyata ekranı daha iyi olan cihazlar var. S20 Plus önerecektim ekranı bu fiyata mükemmel olduğu için fakat işlemcisi exynos 990 olduğu için tavsiye etmiyorum, onun yerine sd865 li S20 Fe öneririm.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
bir tanesi mi?? 12 nin ekranı tüm mobil ekranlar arasında bir devrimdir. ama 12 ye bütçen yetmiyor işte :(
S21 Ultra ve iPhone 12 Pro Max şuan en iyi ekran deneyimini sunuyor. Arkadaş o yüzden bir tanesidir yazmış sanırım. 12 mini de oled ekran var fakat ekran küçük olduğu için diziden keyif alamazsınız diye düşünüyorum. Şuan kullandığınız cihaz nedir?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
bir tanesi mi?? 12 nin ekranı tüm mobil ekranlar arasında bir devrimdir. ama 12 ye bütçen yetmiyor işte :(
"S20 FE ekranı dandik, ekran kalitesi isteyen iPhone 11 almalı"dan sonra "iPhone 12 tüm mobil ekranlar arasında bir devrim" geldi şaşırtmadan devam ediyorsunuz gerçekten sonrakini aşırı merak ediyorum ??? Ama böyle sık sık Apple öveyim düşüncesindeyseniz forumdaki arkadaşlardan bir ders almalısınız.

Son mesajlar