İPhone X mi se 2020 mi

Bu konuyu okuyanlar

barantim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iphone x le se 2020 arasında kaldım arasında çok fazla batarya süreleri konusunda fark olur mu olursa ne kadar süre olur x batarya sağlığı düşünce her ikisinin ekran süresi ne kadar oluyor

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
iphone x le se 2020 arasında kaldım arasında çok fazla batarya süreleri konusunda fark olur mu olursa ne kadar süre olur x batarya sağlığı düşünce her ikisinin ekran süresi ne kadar oluyor
çok zor yerden sordun :D bence bütçeyi artırıp iphone 11 falan almak daha mantıklı olur ikisi arasından sa ben X derdim

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
İkisi arasında Se 2020 öneririm.İphone x güzel ama Face id in zaman zaman çalışmaması, hoparlör cızırtısı gibi keyif kaçıran sorunlara sahip bir cihaz.Batarya konusunda ikiside üç aşağı beş yukarı aynı performansa sahip.X belki 20-30 dk fazla batarya performansı sunar.Arada çok büyük farklar yok.Senin yerinde olsam ikisinide almaz Xr alırdım.Xr batarya konusunda iki cihazdan da iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence X al işlemci olarak fark var evet ama SE 2020 de batarya olarak harbi geride telefon X al en iyisi
X inde batarya performansı aman aman değil.Arada çok büyük farklar yok.Konuyu açan kişinin yerinde olsam ikinci el Xr alır keyfime bakardım.

Son düzenleme:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
X kronik sorunlu bir cihaz. Ayrıca vaadesi de doldu dolacak. SE'nin dengi bir cihaz değil.

barantim7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İkisi arasında Se 2020 öneririm.İphone x güzel ama Face id in zaman zaman çalışmaması, hoparlör cızırtısı gibi keyif kaçıran sorunlara sahip bir cihaz.Batarya konusunda ikiside üç aşağı beş yukarı aynı performansa sahip.X belki 20-30 dj fazla batarya performansı sunar.Arada çok büyük farklar yok.Senin yerinde olsam ikisinide almaz Xr alırdım.Xr batarya konusunda iki cihazdan da iyi.
X kronik sorunlu bir cihaz. Ayrıca vaadesi de doldu dolacak. SE'nin dengi bir cihaz değil.
Teşekkürler

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
İkisi arasında Se 2020 öneririm.İphone x güzel ama Face id in zaman zaman çalışmaması, hoparlör cızırtısı gibi keyif kaçıran sorunlara sahip bir cihaz.Batarya konusunda ikiside üç aşağı beş yukarı aynı performansa sahip.X belki 20-30 dk fazla batarya performansı sunar.Arada çok büyük farklar yok.Senin yerinde olsam ikisinide almaz Xr alırdım.Xr batarya konusunda iki cihazdan da iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

X inde batarya performansı aman aman değil.Arada çok büyük farklar yok.Konuyu açan kişinin yerinde olsam ikinci el Xr alır keyfime bakardım.
Hocam 0 x i nerden bulucakki arkadaş apple sitesinde satılmıyor bildiğim kadarıyla internettede full fahiş fiyat

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
iPhone X alınmaz. Kronik sorunlu bir cihazdı ve daha çok Apple ın deneysel bir cihazıydı. İki cihaz arasından iPhone SE 2020 almanızı tavsiye ederim.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Senin bu saatten sonra alacağın iPhone X, yenilenmiş telefon olur. iPhone SE 2020 ise sıfır olarak bulunur. İkisi arasında teknoloji farkından ziyade güncellik konusunda farklar var. İkisi arasından seçim yapılacaksa iPhone SE 2020 almakta yarar var ancak batarya performansından çok bir şey bekleme derim.

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
iPhone SE 2020'nin işlemcisi 2 nesil daha önde bu çok önemli bir şey ben olsam SE 2020 alırım. Ayrıca arkadaşın dediği gibi temix XR bulursan onu da alabilirsin.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
2.el se 2020 veya Xr almak daha mantıklı olur bence hem se 2020yi çok rahat 4kya falan bulursun.

Son mesajlar