Soru İphone takas hakkında?

Bu konuyu okuyanlar

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461

nacizane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bu saatden sonra minimum iphone 11 kullanmalısın. ayrıca 7 plus note 10 dan çok daha ucuz telefonculara 3k ya satabilirsen iyi ticaret yapmış olursun

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Bence edilmez.7 plus bu saatten sonra alınmaz.İphone alacaksan Xs in altına inme derim.
Hocam geçen bahsetmiştim size,se2020 geçicek elime onu bekliyorum.Duruma göre beni 1-2 yıl götürse yeterli.Aslında 13 mini istiyordum fakat şuan dersler ve fiyatlardan ötürü erteledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam geçen bahsetmiştim size,se2020 geçicek elime onu bekliyorum.Duruma göre beni 1-2 yıl götürse yeterli.Aslında 13 mini istiyordum fakat şuan dersler ve fiyatlardan ötürü erteledim
Yukarda ki letgo ilanını gördüm yazayım dedim,sahibi tamam diyince bi sorayım dedim

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54

elma armut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21

taha.py

Asistan
Reaksiyon puanı
46
kesinlikle tercih edilir. Bugün piyasada kahvecide bak masalara herkeste 6-7-8 dolu millet hala cayır cayır biniyor. Bence geç 7 Plus beğenmezsen aynı fiyattan aynı gün atar Xiaomi alırsın zaten
Hocam kahvedeki adamların 6-7-8 modellerini kullanıyorsa konuyu açan arkadaşın da o modelleri kullanması gerekmiyor. 6-7 ve 8 modelleri zaten yavaş yavaş güncelleme almayacak (6 zaten almıyor.) Ömrü azalmış bi cihazıda almanın bir mantığı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 yıllık Redmi Note 10 128gb 2.el iphone 7 plus ile takas edilir mi?

Letgo linki bırakıyorum,sizce mantıklı mı,içimde ufak bir tedirginlik var takasa dair.

Hocam benim tercihim Note 10’u satın -varsa üzerine bi miktar ekleyin- temiz 2. el yada yenilenmiş XR-XS modeller ve üstünü almanızı tavsiye ederim, iyi akşamlar.

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
kesinlikle tercih edilir. Bugün piyasada kahvecide bak masalara herkeste 6-7-8 dolu millet hala cayır cayır biniyor. Bence geç 7 Plus beğenmezsen aynı fiyattan aynı gün atar Xiaomi alırsın zaten
hocam sizin düşünce kullanmak için değilde sanki gösteriş yapmak için

elma armut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
hocam sizin düşünce kullanmak için değilde sanki gösteriş yapmak için
Üstad mesele gösteriş olsa 7-8 al tavsiyesi vermezdim. İos çok akıcı hızlı işlemci desen en iyi android henüz iPhone 12 yi yeni yakaladı ekran kalitesi desen Xiaomi ile kıyaslayamazsın bile ben apple tercih eden biri olarak objektif baktım vaktinde 7-8 de kullandım inan 13 prodan tek eksiği kamerasının gece daha karanlık oluşu hız vs herşeyi iyiydi

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,236
Üstad mesele gösteriş olsa 7-8 al tavsiyesi vermezdim. İos çok akıcı hızlı işlemci desen en iyi android henüz iPhone 12 yi yeni yakaladı ekran kalitesi desen Xiaomi ile kıyaslayamazsın bile ben apple tercih eden biri olarak objektif baktım vaktinde 7-8 de kullandım inan 13 prodan tek eksiği kamerasının gece daha karanlık oluşu hız vs herşeyi iyiydi
Amma objektif ?

Son mesajlar