iPhone sertifikalı şarj alet markaları?

Bu konuyu okuyanlar

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar size bir şey sormam lazım orijinal şarj adaptörümü kaybettim onun yerine evde bir tane yedek adaptör barındırıyordum o gün bugün müş markası ttec prize taktığım zaman mavi ışığı var akım korumalıymış baya iyi bir şeye benziyor ama sertifikalı mıdır yani güvenilir midir iyi marka mıdır bi el atsanız? Veya Apple’ın sertifika verdiği markalar hangi markalar? Spigen ve belkın’ı duymuştum sadece.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Arkadaşlar size bir şey sormam lazım orijinal şarj adaptörümü kaybettim onun yerine evde bir tane yedek adaptör barındırıyordum o gün bugün müş markası ttec prize taktığım zaman mavi ışığı var akım korumalıymış baya iyi bir şeye benziyor ama sertifikalı mıdır yani güvenilir midir iyi marka mıdır bi el atsanız? Veya Apple’ın sertifika verdiği markalar hangi markalar? Spigen ve belkın’ı duymuştum sadece.
Bilindik markada sorun olmaz
Anker
Spigen
Baseus vb iyi

Ama bower
Megatech
Vb ler çöp
Piranha vb

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Ttec'de Apple MFi sertifikası mevcut olduğunu biliyordum ben.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ttech türkçelin markası

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Spigen almak mantıklı olsur Sihirli Elma'da videosuda var.

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Spingen mantıklı bir seçim olur hocam

• Beğen
Reactions: STB

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Bilindik markalar iyidir. Ben İphone da Spigen adaptörü kullanıyorum. Tavsiye ederim

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Bilindik markada sorun olmaz
Anker
Spigen
Baseus vb iyi

Ama bower
Megatech
Vb ler çöp
Piranha vb
Hocam sanırım bu işlerden anlıyorsunuz. Benim telefon max 10w hızlı şarj destekliyor. Ben 12w hızlı şarj adaptörü alsam sorun olur mu ?

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
MFI sertifikalı ürünleri tercih edin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Hocam sanırım bu işlerden anlıyorsunuz. Benim telefon max 10w hızlı şarj destekliyor. Ben 12w hızlı şarj adaptörü alsam sorun olur mu ?
Hayır sorun olmaz cihazdaki entegre alabildiği kadar alır