Soru iPhone SE2 kaç yıl boyunca götürür?

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
iPhone SE2 kaç yılına kadar götürür? 128 GB'lık modeli. Cevap veren herkese teşekürler

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,012
Kesin bir şey söylemek zor. Eğer Apple şu anki güncelleme politikasıyla devam ederse 2 yıl sonra güncelleme desteği kesilecek. 3-4 yıl boyunca o şartlar için yeterli bir kullanım ömrü sunabilir.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,012
Peki XS mi SE 2 mi? Bir de XS kaç yıl gider?
XS'in kamera, panel ve ciddi ekran alanı avantajı var. SE2'nin ise fazladan 1 veya 2 yıl güncelleme alacak olması ve yonga avantajı var. Sana kalmış, ben olsam XS alırdım. 2-3 yıl rahat bir kullanım ömrü sunabilir.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
XS'in kamera, panel ve ciddi ekran alanı avantajı var. SE2'nin ise fazladan 1 veya 2 yıl güncelleme alacak olması ve yonga avantajı var. Sana kalmış, ben olsam XS alırdım. 2-3 yıl rahat bir kullanım ömrü sunabilir.
Yani XS'de 2026'ya kadar kullanılır mı?

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Ne yaptığına bağlı. Mesela iPhone 6 beni bir 10 yıl daha götürür.

Son düzenleyen moderatör:

LYTH3

Asistan
Reaksiyon puanı
10
iPhone SE2 kaç yılına kadar götürür? 128 GB'lık modeli. Cevap veren herkese teşekürler
Kanka SE2 kullanıcısıyım. Eğer iPhone 6'da batarya konusunda problem yaşamıyorsan alabilirsin gayet iyi bir telefon. Fakat iPhone 6'nın bataryasından şikayetçiysen SE'ye geçmemeni tercih ederim. Şahsen XS'in de uzun bir süre gidebilecek bir telefon olduğunu düşünüyorum. Kısacası batarya önemsiz diyorsan alabilirsin.

applefanboy?

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
47
Kanka SE2 kullanıcısıyım. Eğer iPhone 6'da batarya konusunda problem yaşamıyorsan alabilirsin gayet iyi bir telefon. Fakat iPhone 6'nın bataryasından şikayetçiysen SE'ye geçmemeni tercih ederim. Şahsen XS'in de uzun bir süre gidebilecek bir telefon olduğunu düşünüyorum. Kısacası batarya önemsiz diyorsan alabilirsin.
Zaten oyun oynamıyorum ondan iphone 6 da bataryada sorun yasamıyordum çünkü 50 bin mah powerbank ım var

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Müzik dinlerim video izlerim sosyal medya felan oyun ile alakam yoktur artik.
Yerinde olsam X5 Pro alırdım. bende şu aralar onu almayı düşünüyorum ama telefonda yaptığım şeyler için iPhone 6 yetiyor ama sen video falan izliyorsan 120hz amoled büyük bir ekran iyi gider gibi. birde yarım saat civarı hızlı sarj oluyor.