iPhone SE mi LG V10 mu?

Bu konuyu okuyanlar

dygckrlgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu iki telefonu da seviyorum ama birkaç yıl kullanmak istediğim için biraz kararsız kaldım. iPhone'u uzun yıllar kullanan kullanıcılar var ama Android'te bu durum daha az. Ben en az 3 yıl kullanmak istiyorum. iPhone'un ekran boyutundan bir süre sonra sıkılır mıyım bilmiyorum. Hangi telefon daha fazla kullanılabilir cevaplarınızı bekliyorum :)

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Ustam lg g5 i almanı tavsiye ederim ben iphoneci olarak se alirdim ama eger platform fark etmezse büyük telefon daha iyidir

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Bu iki telefonu da seviyorum ama birkaç yıl kullanmak istediğim için biraz kararsız kaldım. iPhone'u uzun yıllar kullanan kullanıcılar var ama Android'te bu durum daha az. Ben en az 3 yıl kullanmak istiyorum. iPhone'un ekran boyutundan bir süre sonra sıkılır mıyım bilmiyorum. Hangi telefon daha fazla kullanılabilir cevaplarınızı bekliyorum :)

Merhaba,

Uzun sure performans kaybi minimum seviyede kullanim deneyimi icin iphone se modeli bu konuda basarili. Fakat lg v1p on ve arka kamera performansi, pil performansi, ekran performansi konularinda daha basarili.

Iki urununde 2000 tl bandinda oldugunu dusunursek illa iphone istiyorsaniz iphone se performans konusunda degil 3 yil, 4 yil biel gidebilcek bir cihaz. Ama ben 2000 tl bandinda note 5 tavsiye ediyorum. Eger hepsiburada'dan alisveris yapmaya sicak bakiyorsaniz ithalatci garabtili g5 2000 tl'lere dusmus durumda bu cihazlar daha iyi secenekler.