iPhone SE alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Purposetour

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Abd’de 400 dolar iken alınır ala türkiye’de bu fiyata çok rakibi var
Biraz daha artırıp 11 veya 12 çıkınca almanı öneririm

Reaksiyon puanı
3,027
Bu soru çok soruldu ve evet iPhone SE 2020 alınır. Apple'ın kalitesini deneyimleyebileceğin en güncel ve en ucuz telefon çünkü. iPhone 12nin fiyatını ve ülkemize geliş tarihini bilmiyoruz, artık ek vergilerden korkar olduk dolar o zamana 10TL olabilir. Ben bu dolara çok bağlı olan ürünleri almayı asla ertelemem.

ismetyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Eğer tek parmakla tüm dokunuşları yapmak istiyorum derseniz kesinlikle iPhone SE almalısınız. 4-5 sene yazılım garantiniz var. Aklınız da şöyle birşey kalmasın, Apple bu telefonu öylesine çıkardı gibisine. Aksine, en çok kazanacağı telefonların başında geliyor SE.

FurkanP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Evet soru açık. iPhone SE 2020 alınır mı ? Yoksa onun yerine 1500 civarı daha fazla verip xr almak daha mı mantıklı ? Kararsız kaldım açıkçası. Benim se ye daha çok yönelmemin sebebi işlemcisinin bir tık daha üstün olması. Ve 1-2 yıl daha fazladan güncelleme alacak olması.. Ayrıca iPhone SE’nin reklamında gördüğüm stüdyo tarzında portreler arka tarafı karanlık yapması ışığı seçebilmemiz.. Peki sizce hangisi alınır ?
kucuk ekran ve dusuk batarya

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Abi sende bi Xr al diyosun bi SE ?
Xr,11 tarzı cihazları beğenmiyorum ama fiyat uygun olursa olabilir.Benim bakış açım bu.Xr ın bugün ikinci eli 5500 ve biraz altında alınabilir.Xr batarya performansı ve ekran büyüklüğü gibi noktalarda Se 2020 den daha iyi.Ben bir tercih yapsam tek elle rahat kullanım sunduğu için Se 2020 alırdım.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
Çerçeveli tasarım seven alabilir ama şu an aşırı demode duruyor,bu sene yenilenecek
xr kasasıyla.

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Evet soru açık. iPhone SE 2020 alınır mı ? Yoksa onun yerine 1500 civarı daha fazla verip xr almak daha mı mantıklı ? Kararsız kaldım açıkçası. Benim se ye daha çok yönelmemin sebebi işlemcisinin bir tık daha üstün olması. Ve 1-2 yıl daha fazladan güncelleme alacak olması.. Ayrıca iPhone SE’nin reklamında gördüğüm stüdyo tarzında portreler arka tarafı karanlık yapması ışığı seçebilmemiz.. Peki sizce hangisi alınır ?
Portre modu ve ışıkları arka kamerada zaten iyi ama ön kamerada olması harika çok güzel işler çıkıyor ortaya bende arada kalan birisi olarak se aldım ve iyiki almışım

Hellomelo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekran boyutunu önemseyen biriysen xr al ama perfformans önemliyse se 2020 al.