İphone SE Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar orta segment güçlü bir telefon almak istiyorum huawei p smart isiyorum ama stabil olurmu? Ama onun yerine iphone se almak geldi aklıma sizce alınır mı önerilerileriniz nelerdir?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tavsiye etmiyoruz.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kesinlikle alınmaz, zaten 6s in küçük hali ki ben şu günlerde 7 nin bile alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü applenin telefonları özellikle 6 serisinde bunu çok net gördük ki yavaşlatılıyor. Ben 6 serisinden sonra appleye olan bakış açımı tamamen değiştirdim.

ir10

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar orta segment güçlü bir telefon almak istiyorum huawei p smart isiyorum ama stabil olurmu? Ama onun yerine iphone se almak geldi aklıma sizce alınır mı önerilerileriniz nelerdir?

Dostum se kötü bir cihaz değil ancak fiyatı 1700 tl civarı bu fiyata değermi bilmiyorum se'nin yeni modeli çıkacak diyorlar küçük bir İPhone istiyorsan onu bekle
Birde o fiyata sanırım huawei mate 10 lite var onu bir incele baya övüyorlar

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Dostum se kötü bir cihaz değil ancak fiyatı 1700 tl civarı bu fiyata değermi bilmiyorum se'nin yeni modeli çıkacak diyorlar küçük bir İPhone istiyorsan onu bekle
Birde o fiyata sanırım huawei mate 10 lite var onu bir incele baya övüyorlar
Mate 10 lite değilde P smart düşünüyorum.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
O fiyata çok daha iyi modeller var,önermem.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
İOS ve küçük bir telefon kullanmak istiyorsan tabi ki alınır. Gidip 6'ya veya 6S'e o kadar para vermektense iPhone SE daha mantıklı olucaktır.

oglcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İOS kullanmak istiyorsan evet alabilirsin ancak o fiyata donanımsal olarak çok daha güçlü telefonlar var işletim sistemi olarak ne kullanmak istiyorsun ona karar vermen cihaz seçmeni dahada kolaylaştıracaktır

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
İOS kullanmak istiyorsan evet alabilirsin ancak o fiyata donanımsal olarak çok daha güçlü telefonlar var işletim sistemi olarak ne kullanmak istiyorsun ona karar vermen cihaz seçmeni dahada kolaylaştıracaktır
Bana pubg oynatacak tr garantili 1700 bandında telefon arıorum

ismail1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
mi6 yi o fiyata bulabilirsin ekran çok küçük apple tarafında çok zorlanırsın

ismail1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
hepsiburada çok güvenli bir site ben s7 aldım samsung tr garantili keşke ithalatçı garantili alsaydım diyorum arka cam çatladı bir şey olsa kullanıcı hatası deme oranları yüksek güvenlik için kargo paketini açarken video çekerek açman

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
hepsiburada çok güvenli bir site ben s7 aldım samsung tr garantili keşke ithalatçı garantili alsaydım diyorum arka cam çatladı bir şey olsa kullanıcı hatası deme oranları yüksek güvenlik için kargo paketini açarken video çekerek açman
tamam da ben kredi kartıyla almayacağım

tedor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

İnFlames07

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ayağınla alcaksan biraz zorlanabilirsin ama İphone SE büyük ekran istemeyen ve iphone kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyi tercih diyebilirim. İphone 6S in donanımı ve daha küçük ekran daha az yük tam bir fiyat-performansı telefonu (tabi apple ekosistemi içinde)
Şu anda apple dan vazgeçmiş durumdayım. Ve karşımda iki seçenek var. Bunlar sony xperia xz ve huawei p smart Sizce?

tedor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ayağınla alcaksan biraz zorlanabilirsin ama İphone SE büyük ekran istemeyen ve iphone kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyi tercih diyebilirim. İphone 6S in donanımı ve daha küçük ekran daha az yük tam bir fiyat-performansı telefonu (tabi apple ekosistemi içinde)
Şu anda apple dan vazgeçmiş durumdayım. Ve karşımda iki seçenek var. Bunlar sony xperia xz ve huawei p smart Sizce?

Tabikide Huawei P Smart hiç düşünmeyin bile sony telefon işini beceremiyor ve yıllardır değişmeyen tasarım artık baymadı mı herkesi?

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,004
Ben olsam iphone se almam onun yerine huawei alman daha mantıklı olur