iPhone se 6s s7

hakan2961

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba
iPhone se kullanıyorum . Fakat ekranı küçük geliyor biraz . 2.el 6s yada s7 almak istiyorum . Zaten iPhone çok seri bi cihaz .acaba s7 hızlımı donma kasma oluyor mu .şöyleki her açıdan hız kamera şarj uzun ömür olarak hangisini tercih edersiniz.sonuç olarak iPhone se yi satıp 2.el 6s yada galaxy s7 düşüyorum hangisini almamı tercih edersiniz?

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 kullanıyorum 13 aydır cihazda performans sorunu yok. S7 al geç.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Kullanıcağınız platforma bağlı. Şarj ve genel kullanım nedeniyle önerim, Samsung Galaxy S7 olurdu.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Şarj kamera edge olarak konuşuyorum tasarım ekran s7 derim ıphoneye ancak yazılımı için para verilir

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bu telefonlardan hicbiri uzmez.tamamen zevkine gore birini alabilirsin.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kardeşim normalde s7 al sıkıntı yok ama ikinci el sakın alma heleki bu dönemde bylock filan çıkarsa hiçbir açıklaması olmaz alır götürürler valla bu şey gibi yüzünde kar maskesi elinde çuval ev sahibi yokken evde yakalanmak gibi anlatabilirmisin hırsızlık yapmadığını şu zaman ikinci ele hiç bulaşma derim ben

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Hepsin den geçtim ben yaklaşık 4 yıl önce çok temiz diye iPhone 5s aldım daha garantisi 22 ay vardı telefonda nokta hata yoktu dedim bu telefon da sıkıntı çıkmaz sıfırını almak yerine cebimde para kalır dedim ama kalan bana kaldı bir yıl sonra batarya sorunu için telefonu servise verdim mallsef telefonda yetkisiz müdahele çıkmıştı yani benim aldığım kişi vidasını açtırmış nedense servise parası karşılığın da bile kabul ettiremedim şimdi ücret karşılığım da yapıyorlar sanırım. Neyse bak hatırladım yine sinirim üstüme çıktı demem o ki 2.el işi tanıdık veya kendini tanıtmış bir esnaf gibi esnaf telefoncu olmadığı sürece sıkıntı.

birkan99

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar merhaba
iPhone se kullanıyorum . Fakat ekranı küçük geliyor biraz . 2.el 6s yada s7 almak istiyorum . Zaten iPhone çok seri bi cihaz .acaba s7 hızlımı donma kasma oluyor mu .şöyleki her açıdan hız kamera şarj uzun ömür olarak hangisini tercih edersiniz.sonuç olarak iPhone se yi satıp 2.el 6s yada galaxy s7 düşüyorum hangisini almamı tercih edersiniz?
yakın arkadaşımda s7 var donma kasma vs. yok. ama samsung bu 1-2 yıla telefon da sorunlar çıkacak. ikinci ellere geline ben se yi satıp ikinci el bir telefon almazdım. 6s,s7 den daha uzun ömürlü ama iknci el pek tercih etmem ben olsam iphone se ile kalır hiç bulaşmam o işlere. başkası ne der bilmem

MaratusAquatica

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar merhaba

Hocam iphone 6s 64gb kullanıyorum daha 1 yıl garantisi de devam ediyor fakat bunu satıp s7 edge alıcam telefonumda en ufak bi sıkıntı yok ama günde 2 defa şarj etmekten sıkıldım 3500 tl verdim aldım günde 2 defa şarj demek rezillik güvenemiyordum samsung a android e ama s7 ile o devir bitti diye düşünüyorum adamlar normal kullanımda 1-2 gün yoğun kullanımda 16-17 saat kullanım süresi alıyorlar ben yoğun kullanımda 6 saat

onun için bence hiç bulaşma iphone a benim gibi hata yapma al s7edge kurtul

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Hocam iphone 6s 64gb kullanıyorum daha 1 yıl garantisi de devam ediyor fakat bunu satıp s7 edge alıcam telefonumda en ufak bi sıkıntı yok ama günde 2 defa şarj etmekten sıkıldım 3500 tl verdim aldım günde 2 defa şarj demek rezillik güvenemiyordum samsung a android e ama s7 ile o devir bitti diye düşünüyorum adamlar normal kullanımda 1-2 gün yoğun kullanımda 16-17 saat kullanım süresi alıyorlar ben yoğun kullanımda 6 saat

onun için bence hiç bulaşma iphone a benim gibi hata yapma al s7edge kurtul

Batarya icin plus serilerinden gitmekte yarar var

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
İkinci ele girme sıfır al

hakan2961

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar biraz daha yardımcı olursanız sevinirim

Enes_Yeşilyaprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir iphone 6s kullanıcısı olarak sana önermek isterdim ama kullanımına bağlı ne tür şeyler yapıyosun yazarsan sana yardımcı olurum.s7 pil olarak daha iyi gibi.

hakan2961

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kamerası iyi olsun ekranı biraz büyük olsun ama tek elle kullanılabilir olsun 2 3 sene getirsin .pili yetsin . Ben zaten iPhone 6s ile Galaxy s7 arasında kaldım fakat ikinci el almak durumundayım sanırım Galaxy s7 ikinci el iPhone 6s göre daha ucuz

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Kamerası iyi olsun ekranı biraz büyük olsun ama tek elle kullanılabilir olsun 2 3 sene getirsin .pili yetsin . Ben zaten iPhone 6s ile Galaxy s7 arasında kaldım fakat ikinci el almak durumundayım sanırım Galaxy s7 ikinci el iPhone 6s göre daha ucuz
İkinci el alma almaaaaa

hakan2961

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Peki arkadaşlar s7 ye karar verdim .Fakat sorum şu iPhone se yi verip 2.el s7 alırsam üzerine ne kadar para koyarım ?